Přejít na obsah

El. sedačka s pamětí...


Host aka

Doporučené příspěvky

Tak se mi docela zalíbila myšlenka na montáž přední sedačky, el. ovládané, s pamětí. Bohužel jsem nikdy nikde v bazaru nenarazil na to, že by někdo prodával, zřejmě to bude těžce úzkoprofilové zboží. Máte někdo zkuženosti s dodatečnou montáží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi docela zalíbila myšlenka na montáž přední sedačky, el. ovládané, s pamětí. Bohužel jsem nikdy nikde v bazaru nenarazil na to, že by někdo prodával, zřejmě to bude těžce úzkoprofilové zboží. Máte někdo zkuženosti s dodatečnou montáží?

mě utekla nová pod rukama asi před dvěma měsící a ještě teď mě to štve páč ji nemůžu sehnat, pak sem taky sháněl jen tu řídící jednotku tý sedačky a nikde vidu ani slechu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky někdo tak moc milujete, když si půl roku štelujete sedačku, aby vám to vyhovovalo a pk tam někdo kecne a máte dalších půl roku co dělat? Nevím, jestli to už hraničí s psychickou poruchou, ale jak mi to někdo rozšteluje, tak jsem fakt nesvůj, furt se v tom kroutím a tak... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to v Superbu 2,5 a abych řekl pravdu,už po tom netoužím.je to pomalé a takové nějaké nemastné-neslané.přijde mi daleko rychlejší-přesnější manuální.Co se mi líbilo,že při zařazení zpátečky se nastavilo zp.zrcátko a že když s tím jezdila robka,měla polohu v paměti tak když jsem přesedl,zmáčkl tlačítko a bylo,ale jiank nic moc.Jo a kdyby někdo chtěl,mohl jsem mít,ale do superba tyto sedačky v černé polokůži+zrcátka+stahovačky oken+kabeláž a Kola 17" a já nevím co ještě všecho za 40 papouchů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda nevim, ale jestli mohu vyjádřit svůj skromný názor, tak ve všech svých bývalých autech (Citroen XM, Xedos 6, Xedos 9, Lancia Kappa, Toyota Supra, Mitsubishi 3000, 2x Audi A6) jsem el. sedačky měl a nikdy mi to nepřipadalo pomalé a k ničemu. Naopak! Moc jsem to vždycky oceňoval, i když uznávám, žít se bez toho dá. Ale je to vrchol luxusu, si myslim :-) A to, že jich do octy je tak málo je celkem špatná zpráva pro mě. Měl jsem v plánu ji tam namontit :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plíz můžete mi poradit jak mám nastavit to sklopení zrcátek (pravého zrcátka) při řazazené zpátečce?

Mám sedačku i s pamětí, ale zrcátka se mi nesklápí při "R".

Funguje to následovně: zařadím "R" sklopím si pravé zrcátko a jakmile vyřadím "R" tak se zrcátko vrátí do původního nastavení.

Přečetl jsem manuál snad 3x a nenašel to... :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektrickou sedacku mam a pokud vam muzu radit - ZUSTANTE U MANUALU!

U Octy pri zpatecce zrcatko samo nesjizdi, da se jen manualne dostat dolu a pak samo vyleze nahoru a cela ta konstrukce je dost blbe resena - uz rok resim jak to opravit (je tam nutny zespodu vymenit nejaky cepy nebo co - nejde to rozebrat bo tam jsou nejak zalisovany a jediny reseni je koupil origo ze Skodovky novy dik (kus zeleza za 10.000 Kc bez DPH - diky nechci) bo se to hejba a neda se to zafixovat - podrobnosti vi MartinRS, snazil se mi s tim neco udelat - byt bezvysledne

Jo a pokud nekdo chce tu ridici jednotku k sedacce, jedna pro 2.5 gen komfortu se mi vali doma (menil jsem na 3.gen)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektrickou sedacku mam a pokud vam muzu radit - ZUSTANTE U MANUALU!

U Octy pri zpatecce zrcatko samo nesjizdi, da se jen manualne dostat dolu a pak samo vyleze nahoru a cela ta konstrukce je dost blbe resena - uz rok resim jak to opravit (je tam nutny zespodu vymenit nejaky cepy nebo co - nejde to rozebrat bo tam jsou nejak zalisovany a jediny reseni je koupil origo ze Skodovky novy dik (kus zeleza za 10.000 Kc bez DPH - diky nechci) bo se to hejba a neda se to zafixovat - podrobnosti vi MartinRS, snazil se mi s tim neco udelat - byt bezvysledne

Jo a pokud nekdo chce tu ridici jednotku k sedacce, jedna pro 2.5 gen komfortu se mi vali doma (menil jsem na 3.gen)

jj ....... pěkná věc kterou bych také rád viděl v mém autí ale sehnat to je problem a navíc ten problem ......v čepech se udělal vakl ....vše je zalisované v jeden celek ......?????.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky někdo tak moc milujete, když si půl roku štelujete sedačku, aby vám to vyhovovalo a pk tam někdo kecne a máte dalších půl roku co dělat? Nevím, jestli to už hraničí s psychickou poruchou, ale jak mi to někdo rozšteluje, tak jsem fakt nesvůj, furt se v tom kroutím a tak... B)

ani nemluv bych se zblaznil.kdyz mi to mlada nebo obcas kamos tak rozhodi kol101

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Elektrickou sedacku mam a pokud vam muzu radit - ZUSTANTE U MANUALU!

U Octy pri zpatecce zrcatko samo nesjizdi, da se jen manualne dostat dolu a pak samo vyleze nahoru a cela ta konstrukce je dost blbe resena - uz rok resim jak to opravit (je tam nutny zespodu vymenit nejaky cepy nebo co - nejde to rozebrat bo tam jsou nejak zalisovany a jediny reseni je koupil origo ze Skodovky novy dik (kus zeleza za 10.000 Kc bez DPH - diky nechci) bo se to hejba a neda se to zafixovat - podrobnosti vi MartinRS, snazil se mi s tim neco udelat - byt bezvysledne

Jo a pokud nekdo chce tu ridici jednotku k sedacce, jedna pro 2.5 gen komfortu se mi vali doma (menil jsem na 3.gen)

Blbost, mam je v aute a zrcatko normalni sjizdi, zaradis zpatecku a zrcatko se nastavi do predem nastavene polohy abys videl na obrubnik, tozn. nejen sjede ale pootoci se i smerem ke kolu. Super vec, neocenitelna pomoc. Navic super vec je sparovani pameti s klickem - zena odemkne svym klickem a nastavi se ji sedacky a zrcatka ... co vic si prat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi jsem si pořídíl sedačky do auta, byly to RS sedačky a co víc, řidiče sedačka je elektricky nastavitelná :)) .. proto aby sedačka fungovala, stačí málo, připojit na napájení, pak už funguje elektrický nastavování .. pro funkci pamětí je potřeba dozapojit dva vodiče na jednotku komfortu .. pak už fungují i paměti .. tak to mám zapojené já, protože aby se sklápělo zrcátko, je potřeba mít zrcátka s pamětí .. no a zatím mi přišlo zbytečný kupovat zrcátka, takže jsem tuto funkci oželel .. mám s tím zkušenost z novějších aut ( OII, SII ) a nijak mě to moc neoslovilo, protože tam kde parkuju nebo jezdím s těma autama, jsem spíš potřeboval sledovat zadní část auta kde je, než se koukat na zem a na kolo ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...