Přejít na obsah

Padajici listi za kapotu


kukuraj

Doporučené příspěvky

Zdravim, pritelkyne ma fabii I a stve me na ni jedna vec, snad me poradite jak se s tim vyporadat :) Ma moznost parkovat jen pod stromy a listi z nich padajici se dostava pod kapotu a zapadava do dutin kolem pantu predni kapoty. Neda se tam poradne strcit ruka a listi vyndat, a mam dojem, ze se dostava i docela hluboko az pod plastovou listu s ostrikovaci a steraci. Mam strach aby po case vlhke listi drzici se v techto mistech nenapachalo nejakou vetsi skodu na aute. Da se s tim neco delat? Moc nechapu toto konstrukcni reseni, protoze i moje 20let stara mazda ve svych utrobach zadne listi neshranuje :/ Zatim jsem listu s ostrikovaci nesundaval abych zjistil jak to tam pod ni ve skutecnosti vypada, takze bych byl vdecny, kdybyste me nekdo poradil jestli se s tim da neco delat. Predem diky za relevantni informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kryt pod stěrači jsem měl nedávno dole a žádné listí tam nebylo.

Je pravda, že nahoře to tam leze fest, také parkuji pod stromy, ale žádný zásadní problém v tom nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, diky za uklidneni. Ja si prave rikal jestli to tam netleje, neucpe odtoky nebo neco a nepotece pak voda treba dovnitr. Za zasterkama je bordelu fest, ale docela dost se ho da vyplachnout wapkou, kdyz strikam do spary pred dverma. Nicmene jak jsem je montoval, za plastovym podbehem to bylo jak v bazine :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkuji pod stromy a v pylovém filtru to je znát, proč myslíš že odcházejí motory ventilátoru? Čas od času vytáhnu pylak a pustím naplno ventilátor, máš vidět co odtamtud vypadne.

tak tohle se právě nemá dělat. Filtr zastavuje bordel, pokud to pustíš bez něj, tak sajrajt akorát natáhneš do ventilace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle se právě nemá dělat. Filtr zastavuje bordel, pokud to pustíš bez něj, tak sajrajt akorát natáhneš do ventilace

Pokud dáš topení naplno, tak to bez filtru neprofoukne, takže to vyletí dírou po filtru.

A i kdyby se to dostalo do ventilace, tak to bez problému vyletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...