Přejít na obsah

Hlavní menu - maxidot


Tbob1

Doporučené příspěvky

Pánové, když přidržím kolebku na pravé pačce, tak by maxidot měl přejít do hlavního menu? Je možné, že auto hlavní menu nemá? A nebo je možne, že je někde závada? Jde přehrat SW za novy?

Auto mám měsíc a teprve se s ním senamuji.

Za odpovědi předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3-4s podrz kolebku a nabidka by ti mela nabehnout pokud ne tak je fakt nekde chyba

To přesně dělám. Už to bylo u dvou elekt. na kabelu a ani jeden neví. Prý by to podle nich mělo jít do menu ale nedaří se. Už jsem zoufalej a nevím kam a co dál....?

Zkusil jsem vyměnit i podvolantovou jednotku a nic. Jedine co není připojené je samostmavovací zrcátko.... muže mu to vadit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi. Ted jsem to byl všechno pomačkat a další zvlaštní jev je že když trvale držím RESet a nebo kolebku na pravé páčce tak mužu všema 8mi čudlíkama na volantu listovat mězi spotřebou, aktualní spotřebou, ujetou vzdaleností atd... Dělá to i vám? (PS: do hlavního menu to nevleze ani kdybych se podělal! :-/) Jinak ovlata radio přes volant jde OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem do auto RACHOT. Po kratké tamní poradě mi řekli, že to bude na canové sběrnici. Prý to muže dělat jakékoliv zařízení. Jediná možnost je hledat čím to je (pokus/omyl)

Váš názor by mě zajímal.... Opravdu nevím jak dál...

(prý jsem druhy co volal do RACHOTU tento týden se stejným problémem)

Editováno: , autor: Tbob1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Měl jsem jeden případ, kdy taktéž nefungovalo hlavní menu v O2 předface. Budíky si myslí, že jsou v transportním módu. Tak bylo provedeno přepnutí do transportního módu (přes diagnostiku) a zpět a vše už fungovalo. Pravděpodobně chybička při učení nových budíků. Za pokus to stojí, ale nic neslibuji. Byl to jedinečný případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...