Přejít na obsah

LED do mlhovek OII (předface)


PDAQUE

Doporučené příspěvky

Jediné LED pásky co se mi na OII líbily, byly na tuning srazu, kde měl chlapík v předních lištách (ty co jsou proti odření pod světly na nárazníku) vsazené LED pásky s délkou celého předního světla, takže ve finále to vypadalo tak, že měl LEDky pod celými světly a vypadalo to fakt úžasně.

Foto nahodou nemaš?

Bohužel nemam, to už by sem to sem hodil. Právě proto sem se ptal jestli to někdo taky neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak to dost dobrej tuzing

hrůza

A ty si myslíš, že jsou lepší ty 5cm proužky do mřížky vedle mlhovky, nebo rádoby EYEs kde si parkovačky nechají lidi svítit jako denní po vzoru audi? Jak jsem řekl, mě se taky ty různo LED pásky nelíbí a tahle fotka je mnou vytvořená, ale na živo to vypadalo velice dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kadlec: moje řeč.. nikomu jeho vkus neberu, ale tuzerské cítění Českého národa je neuvěřitelné, zvláště ty LED diody (v mnoha případech na cestách k vidění neúplně svítící) jsou vážně hrozné.. Můj pohled je takový, že chci-li LED svícení, koupím si Audi. Jediné, kde si to umím představit je originál RS nárazník, kde je to poměrně vkusně zakomponováno..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem tu rozvířit bujarou diskusi. Kluci chtěli vydět fotku toho co jsem psal výše. Já ji bohužel nemám, tak jsem jim chtěl znázornit kde ty LEDky byly. Na tom autě to vypadalo dobře, taky nejsem pro aby člověk za každou cenu měl na autě LEDky, obzvláště ty za pár stovek, které jsou opravdu hrozné. Ten kluk je měl podle mě z nějaké audi, podobné vídám na starších audi v mřížkách na nárazníku, které nemají ještě LED ve světlech. Měl to v těch lištách zapuštěné, nikde nic nekoukalo, fakt pěkně svítily a nevypadalo to vůbec špatně. Někomu se nelíbí LED, mě se zase nelíbí polepená auta, je to vkus každého.

Tuzing říkám tomu, když je na autě přeplácáno a nejvíc je auto, které je polepené těma stříbrnejma páskama všude kde to jen jde a má spojlery a křídlo, které ani nemá v laku :kol-28: pěkně udělané LED, které opravdu svítí, jsou podle mě OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně nejsem hrdý na to, že jsem součástí tohoto národa a ať už si to na auto někdo pověsí na háček (je to každého věc), nebo ať už to výrobci dodávají v laciném plastovým výlisku (jako Aygo "Czech Edition"), je to ošklivé. Tím tuplem nějaké imitace angel eyes, apod. Nicméně netřeba se přít, fórum je o sdělování názorů, já tvůj beru, nicméně toto je zase ten můj - procestoval jsem toho dost a faktem je to, co tady na fóru v jiné souvislosti už někdo napsal: "zlaté české ručičky" se snaží předělat úplně všechno. Kdyby měla OII černá světla, každý by se je snažil udělat chromová - když jsou chromová, každý chce černé. Já se sice rád odliším, ale v rámci mezí originálního příslušenství - netřeba na auto cpát kde co.. ;)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně nejsem hrdý na to, že jsem součástí tohoto národa a ať už si to na auto někdo pověsí na háček (je to každého věc), nebo ať už to výrobci dodávají v laciném plastovým výlisku (jako Aygo "Czech Edition"), je to ošklivé. Tím tuplem nějaké imitace angel eyes, apod. Nicméně netřeba se přít, fórum je o sdělování názorů, já tvůj beru, nicméně toto je zase ten můj - procestoval jsem toho dost a faktem je to, co tady na fóru v jiné souvislosti už někdo napsal: "zlaté české ručičky" se snaží předělat úplně všechno. Kdyby měla OII černá světla, každý by se je snažil udělat chromová - když jsou chromová, každý chce černé. Já se sice rád odliším, ale v rámci mezí originálního příslušenství - netřeba na auto cpát kde co.. ;)

Tak teď zase ale nesouhlasím já. Originální příslušenství pro OII (ačkoli výrobcem je MILOTEC) jsou i LED které se vymení za mřížku v nárazníku... Podle mého to je přesně to co není hezké, oproti tomu, to co jsem nastínil mělo originalitu a hlavně to vypadalo pěkně... Ale jak jsi říkal, každý máme názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to neviděl - pokud to bylo hezky zakomponováno tak, jak píšeš, souhlasím s tebou, že je lepší aspoň originální nápad, než nějaké předražené šmejdy od Milotecu. Dle mého však není hezké ani jedno ;)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přemýšlím zda to nezkusit...jak říkáš...mlhovky skoro nepoužívám a led pásky má už každý favorit,golf 3 atd....

kdybych aspon věděl kde sehnat ten odpor tak jdu po tom...

Cornera mám taky a xenony,led parkovačky...denní taky přes mlhovky...

Ty mlhovky bych tomu asi obětoval...efekt to bude pěkný si myslím...navíc F2 RS má taky přímo ledky v "mlhovkách" takže tak...

Taky to chci zkusit dát led světla do mlhovek. Odpor spočítáš R=U/I, odpor dáš paralelně k LEDce, aby ti tek stejný proud jako při H8, jen si nejsem jist tou regulací svítivosti. A koupíš ho za 10Kč. Určitě to musí vypadat líp než obdélníkové LED světla v nárazníku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to chci zkusit dát led světla do mlhovek. Odpor spočítáš R=U/I, odpor dáš paralelně k LEDce, aby ti tek stejný proud jako při H8, jen si nejsem jist tou regulací svítivosti. A koupíš ho za 10Kč. Určitě to musí vypadat líp než obdélníkové LED světla v nárazníku.

To by bylo fajn, kdyby se ti to povedlo, tak sem hoď prosím návod, co koupit, jak to udělat a fotku... šel bych do toho taky, ale nechce se mi dávat za origo LED s odporem 1000kč, protože nevím jak to bude vypadat a jestli to vůbec budu chtíttakhle nechat..., tvůj nápad vypadá celkem jednoduše a efektivně, bohužel fyzika nebyla má silná stránka, takže v tomhle dost tápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně nejsem hrdý na to, že jsem součástí tohoto národa a ať už si to na auto někdo pověsí na háček (je to každého věc), nebo ať už to výrobci dodávají v laciném plastovým výlisku (jako Aygo "Czech Edition"), je to ošklivé. Tím tuplem nějaké imitace angel eyes, apod. Nicméně netřeba se přít, fórum je o sdělování názorů, já tvůj beru, nicméně toto je zase ten můj - procestoval jsem toho dost a faktem je to, co tady na fóru v jiné souvislosti už někdo napsal: "zlaté české ručičky" se snaží předělat úplně všechno. Kdyby měla OII černá světla, každý by se je snažil udělat chromová - když jsou chromová, každý chce černé. Já se sice rád odliším, ale v rámci mezí originálního příslušenství - netřeba na auto cpát kde co.. ;)

uprimne pokud nejsi hrdy byt Cechem kvuli tomu, ze si nekdo da kdovico na auto ..... no asi toho fakt nechme....jak rikas kazdy mame nejaky nazor..ja akorat nemam rad takove to hazeni vsech do jednoho pytle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo fajn, kdyby se ti to povedlo, tak sem hoď prosím návod, co koupit, jak to udělat a fotku... šel bych do toho taky, ale nechce se mi dávat za origo LED s odporem 1000kč, protože nevím jak to bude vypadat a jestli to vůbec budu chtíttakhle nechat..., tvůj nápad vypadá celkem jednoduše a efektivně, bohužel fyzika nebyla má silná stránka, takže v tomhle dost tápu...

tak ono jde hlavne o to koupit kvalitni a svitive LEDky...coz ty supersvitive nove generace proste jedna 350 stat bude.... kamarad si dal do mlhovek 25SMD LEDky a svitilo to teda hodne spatne, takze to hned vyhodil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@smrczech: ale kdeže, toto je prkotina, kterou řeším jen zde na fóru, jinak je mi to fuk, co si kdo dá na auto.. Český národ je však bohužel pochybný snad ve všech ohledech - vždy, když se ze zahraničí (nejen z dovolených, ale také pracovně) vracím zpět do Česka, jsem chováním zdejších lidí velmi znechucen. Výjimky jsou, také tady z fóra je několik fajn lidí :kol-47: , ale toto je všeobecný fakt - nemít dobrou práci a hlavně mít odvahu jít s průměrnou znalostí angličtiny do světa, už tady nejsem.. ;)

Ale dost OT :kol-33:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to žluté světlo při funkci corner se vubec nehodí ke xenonum .Jedno svítí bíle a druhý žlutě,vypadá to podle mě lacině.Já dal do mlhovek bílou halogenku a myslím že to vypadá o 100% lépe než ty žluté.Muj názor...http://ww.exenony.cz/halogen-zarovka-12v-s-patici-h8-blue-white-4300k-p5082

Editováno: , autor: frydak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to žluté světlo při funkci corner se vubec nehodí ke xenonum .Jedno svítí bíle a druhý žlutě,vypadá to podle mě lacině.Já dal do mlhovek bílou halogenku a myslím že to vypadá o 100% lépe než ty žluté.Muj názor...http://ww.exenony.cz/halogen-zarovka-12v-s-patici-h8-blue-white-4300k-p5082

To vypadá celkem zajímavě, myslím si, že to bude dráždit policii míň, než LEDky... Mphl bys sem hodit fotku, jak to svítí společně s xenonama??? Celkem mě zajímá ten efekt výsledný s xenony. Do těch LED bych šel, ale nikde jsem to neviděl v praxi a nechce se mi dávat 1000kč za to co nevim jak vypadá, ty halogenky jsou za přijatelnější cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pokud tam ma ty bile halogenky jen pro corner a pro mlhovky, tak to drazdit policii nemuze, bo v mlhovkach muze byt dle predpisu zlute nebo bile svetlo a co tam ma za zarovky nebo ledky urcite cumet nebudou...otazka jina je ze pak zrejme dost hur uvidi v mlze s mlhovkama

policii by mohlo drazdit denni sviceni pres mlhy at zlute nebo bile, ale tak par lidi uz to tak ma a nezaznamenal sem ze by za to nekoho pokutovali (samozrejme pri pouziti se snizenym svicenim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...