Přejít na obsah

Správný tlak paliva....?


kren

Doporučené příspěvky

Ahoj, budu měnit palivový filtr s integrovanou regulací tlaku, ale nevím jaký koupit.....? Některé jsou na 3 a některé na 4 Bary. Už se to tu párkrát řešilo, ale nikdy nedořešilo. Mám motor 1,4 Mpi 50kw rok 2000 motor AME. Dle manuálu tam mají být 3 Bary a dle skoda-dily 4 bary. Na původním není nic napsané. ZDE 4 Bar Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento pouzivam ja,........... :kol-47: :kol-47: :kol-31: .......... a bez problemu,..... ;) .. :kol-24: .... jinak dodavam az budes menit,... poradne si zapamatuj kam vedou hadice a odkad si je vytahnul ;) prvni je jasna ale regulator a nadrz,... docela se mi to zamotalo ;)

http://www.autobyznys.cz/detail25809/filtr-paliva-fabia-3bar-s-regulatorem-mann-wk69/1-;-6q0201051b

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na bočnej strane toho filtra nie je nič vyrazené??.. (na strane prívodu paliva do filtra)...ak tam máš ešte origo filter,tak to tam musí byť..v tvojom prípade tam bude 3 bar..

http://www.autokelly.sk/#PATH=3345620;5835877;5835898;5835997;5837428;5837429;5837432|CT=5|PCT=4|CUR=2|EM=False|PGS=20|PT=0|PDID=1373877|PVT=1|SHT=1|SD=0|ST=0|LNG=0|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nějaký neorigo sráč. Já jsem právě zkoušel vstřiky dle manuálu a za určitý čas by měli nastříkat mnohem více než mi nastříkali. Normálně bych usoudil že jsou špatné, ale všechny nastříkali naprosto stejně.! Tlak tam je dle měření 3 Bary a tak se domnívám jestli tam nemaj být 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to nestihl,...ale muzu ti rict jhen to ze MPIcka Fabia se tlak v soustave pohybuje ve trech barech takze zadne 4 bary, jak sem sem hazel ten odkaz tak sem se preklikl,..... jinak MPIcka felicie, jednobod vstrik. tak je tlak 1 bar ..........

takze to shrnu,...

tlak fabia - 3 BAR ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...