Přejít na obsah

čidlo venkovní teploty


blesk0

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

S čidlem osobně laboruju už rok. Při DN mi byl přeštípnut kabelový svazek k napájení sahary a mimojiné jsem přišel i o čidlo teploty. Na vrakovišti jsem si z obdobné V6ky "vypreparoval" tento svazek a instaloval k sobě. Od té doby byť je čidlo na svém místě teplotu neukazuje a stejně tak nespíná pohotovostní sahara. Řešil tento problém už někdo ? Nějak nepobírám, proč při výměně kabelu to odmítá spolupracovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mě dneska měnily čidlo chladící kapaliny, bohužel v kelly neměly modré které tam mám,koupil jsem zelené prý to nevadí.

Od namontování mi climatronik neukazuje teplotu veknovní a když ano tak nesmysle.....dnes mě ukazoval -35 stupnů a venku bylo -2.

Bylo mi řečeno,že climatronik si bere teplotu z čidla před chladičem a právě z tohoto čidla chladící kapaliny.

Třeba vám to pomůže.....já vím,že až seženu to modré vše bude u mě fungovat :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si to ještě jednou přečteš co jsem psal....tak jsem napsal že v kelly modrý neměly tak jsem koupil zelený ale neřekl jsem kde !!!

Pořádně čti než začneš répat :kol-46:

JInak se tady neřeší kde kdo co koupil,ale to že mu neukazuje venkovní teplota :noot:

Editováno: , autor: stankra6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj já jsem si supa koupil loni na podzim a od začátku mi ten teploměr blbnul (ukazoval nesmyslé teploty). Předchozí majitel s ním zřejmě nějak laboroval protože kabel co k němu vede byl spojen pomocí elektrikářské pásky. To by snad neměl být takový problém ale moje otázka zní. Aby fungovala klimatizace je třeba aby fungoval tento teploměr? Nyní je odpojení a klimatronik nechladí. Což je pěkně napytel. Byl jsem i na doplnění klimi takže tam by chyba neměla být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...