Přejít na obsah

Před opravou


davidecek19

Doporučené příspěvky

Mám v dílně šikovný lidi. Radsi se nato ani nemam jit divat, ze by me to bolelo. No asi jo, kdyz me vyprav. jak to ......

No neco vytahnout, zevnitr vypacit - z prahu - tam se to delalo od kola - spunt ven a do prahu uz byl prostor. Pak prah bouchnout nize a pod. - tmeleni, brouseni, strik plnice a pod a pak barva. Striknute oboje dvere az k liste. Co tomu rikate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v dílně šikovný lidi. Radsi se nato ani nemam jit divat, ze by me to bolelo. No asi jo, kdyz me vyprav. jak to ......

No neco vytahnout, zevnitr vypacit - z prahu - tam se to delalo od kola - spunt ven a do prahu uz byl prostor. Pak prah bouchnout nize a pod. - tmeleni, brouseni, strik plnice a pod a pak barva. Striknute oboje dvere az k liste. Co tomu rikate?

Na fotce z dalky rikam dobre... ale.. ja mam take strikane oboje dvere komplet a kdyz to pak porovnam zblizka, tak je to proste videt, jinej nadech. Nejdrive me to tocilo, ale kdo vi, co se mi jeste s dvermi stane! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky čeká stříkání dvou dveří. Už to tu je v jiném starším příspěvku....kvůli parkování u obchodních domů a bezohledným zm**ům s košíky... kol114

P.S.: každopádně zakladatel vlákna má pastelku, tam je to krapet jednodušší než u metly. Moje další auto už metla v žádném případě nebude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...