Přejít na obsah

Ztráta klíče


herkuliano

Doporučené příspěvky

Zdar, omlouvám se, jestli to téma tady někde je, já ho nenašel.

Nedávno se mi podařilo ztratit klíč od okty. 2002 kombi Tdi.

Náhradní vystřelovák mám, tak jezdím. Nechci ale čekat, až ztratím i druhý klíč:-)) Štítek myslím doma mám a prý

mi dle něj vyrobí klíč. Zajímala by mě ale cena. Jestli mi tam řeknou o pětilitr, mohlo by to se mnou seknout.......Jestli to už někdo řešil.

Díky...

"do brzd"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový vystřelovák ve Škodovce sakum pikum s nakódováním a spárováním DO - 3.258,- Kč.

Jsem příšel k pultu, nahlásil VIN, za dva dny přijel s autem a za 30 min odjížděl s novým klíčem. Já to měl dražší o "on-line" zjištění PIN-u.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Planžetu vyndáš tak: klíč máš otevřený, lehce ho přivřeš a vidíš v těle toho pantu dírku . Je tam vražený malý čípek.Opatrně ho nějakým vhodným trnem vyrazíš a holá planžeta se vysune.

Pokud bys chtěl vyndat krypto tak musíš odlepit znáček.Zpravidla ho zničíš a pod ním je šroubek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wojnar: klic uz ma neco za sebou. Urvala se horni stribrna prichytka, neni to uz vystrelovak, ale 'tlac ma' a uz je tak obouchany ze stoji za to ho vymenit. Staci prehodit immo, planzetu a elektroniku do noveho tela a klic je 'skoro' jako novy. Samozrejme mam druhy, ale chci at jsou oba v poradku.

Wojnar, Pepa, Prochy: diky moc, je to naprosto jasne. O tom sroubecku pod znakem jsem vubec nevedel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, uvažuji o koupi jak o obalu na dvojtlačítkový vystřelovák, tak o koupi nového vystřelováku (asi už rovnou koupím třítlačítkový). Tak bych se chtěl zeptat, zda-li v tomto obchodě už někdo nakupoval a jestli vám přišlo zboží v pořádku? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem od tamtud nic nekupoval, ale s pánem (p. Jasinski) jsem párkrát mluvil telefonicky (potřeboval jsem info o klíči ke Golfu).

Nebyl problém se s ním domluvit i na osobním setkání, mám to k němu cca 5 km. Ale ani schůzka se nekonala bo takový klíč vůbec neměl, tak bylo zbytečné k němu jet.

Ale osobně bych zde zrovna problém neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...