Přejít na obsah

předělání budíků octavii II na face


ave123456

Doporučené příspěvky

No M mám možnost koupit za litr, ale SW se zjistí až po zapojení do auta přes diagnostiku co?

Těch verzí je koukám docela hodně - B, D, S, T, M a asi další. T je snad nejnovější pro RS, což by bylo nejlepší, protože po nastartování se přetočej na max a zpět a to vypadá fakt pěkně. Sice drobnost, ale stejně je to super.

Editováno: , autor: Lukáš Plachý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

803M jsou starší, 843S třeba novější. Nejméně SW0400. co jsem tak od všech pochopil, tak immo není zas takovej problém. jen ta cena za práci, budíky a naftu je dohromady 10 tisíc a ty se daj asi využít jinak...

Jinak by pak v nastavení neměla být položka komfort a nehází hlášky o žárovkách, jen svítí kontrolka. Nastavení dalších funkcí, přetočení ručiček apod. odhaduji, že je v ceně montáže.

Zatím nejlevnější jsem našel za 6000 (budíky a práce), dělá pouze ze svých věcí, takže sežene a namontuje. Nemám ale informace co všechno dokáže. Takže sice úspora, ale zase nejistota z výsledku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A asi se nakonec vyplatí jet za ferdou, rolbařem a dalšíma lidma odsud, protože to umí a několik aut s FL budíkama od nich už jezdí s velkou spokojeností.

Mě se zatím vyplatí dát prachy za chip a nějaký drobnosti a do budíků půjdu třeba za půl roku nebo rok, třeba i ta cena bude o litr nebo dva nižší. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky oproti starym budikam:

-Lepší čeština v MFA

- Lepší grafika

- Ukazatel zařazené rychlosti

- Přetočení ručiček

- Únava řidiče

- Teplota oleje,

- Nouzové volání

- Položka Dotankovat

- Další už mně nenapadají .... co vás?

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v ceně jejich úprav přepnutí na zobrazení combi na Maxi-Dotu a na verzi sw od 0400 do 0600 položku: Dotankovat, případně nouzové volání s dopsáním libovolného telefonního čísla servisu??? A trvalý podsvit celých budíků nejen ručiček??

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...