Přejít na obsah

Jemné pískání při prudkém sešlápnutí plynu


eXt

Doporučené příspěvky

Nikde sem tema nenasel, když jo tak ve foru jinych škodovek ale nic moc sem se nedozvěděl.

Motor : 1.9 TDI, 96kw, AWX 146tkm (pravých)

Při prudkém sešlápnutí je slyšet jemný pískot - nejspíš turbo jinak nevím co jiného by to dělá.

Co me zajímá...jestli jde turbo do hajzlu nebo je to normální, že to po čase začné trosku pískat.

Nepíská to nijak hodně, s hudbou to neslysim :) ale kdyz hudbu vypnu je to slyset jak píska neco jakoby vzduch ale jen jemně.

Jinak motor moc nevytáčím,.. max 3,5t ale to jen opravdu občas, spíše si užívam ten zatah často a to do 3t max, takže se mi nezdá ze bych to turbo nejak moc extra drtil.

Dělalo mi to i u oktávky ale ta pořád jezdí má 250 a turbo šlape dobře.

Editováno: , autor: eXt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Supe, s Tvým příslovečným "humorem" jej možná i odradíš, vždyť si zaslouží pochvalu, že se pochlubil po třech letech, víš co musel protrpět než na to přišel. Tak ho pochvalme, že vůbec to sem hodil. Možná, že to věděl už dříve a musel si našpórovat na novou hadici. Je pravda, že stojí jako by byla ze zlata!

To eXt: Sup je svého druhu velký pohodář, jen má zvláštní druh humoru a tak to také ber. Když může, tak pomůže! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo jo, máš pravdu, samozřejmě jsem to nemyslel ve zlém

eXt je hlavně věrný svému autu, to se cení. A možná patří k lidem, co nemají čas každý den távit na škodahome, jako třeba já

A klidně se mi teď můžete vysmát jedna radost, čistě náhodou jsem dnes ze Supa vymontoval prasklý pravý intercooler :kol-27:

Lehce syčel při akceleraci. Zítra budu mít nový :kol-28:

post-79770-0-44665600-1427220043_thumb.j

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny :) to me dnes napsal motor - emise do dilny. Pred novou hadici jsem tam chvili mel starou - obmotanou paskou, kdyz jsem ji sundal, byla dost sezrana(spalena), auto brutalne hulilo. Po nove hadici vse ok az ted ta hlaska. Tak se bojim jestli to nenasalo sracky z pasky :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...