Přejít na obsah

Nejvýše dosažená rychlost


MikeTTT

Doporučené příspěvky

Takže hoši, jsem po chipu. 190 km/h tam bylo hned a při 220 km/h jsem sundal nohu z pedálu. Údaje jsou dle tachometru. Po chipu tomá 115 kW a je to sakra znát.

81kw delam na 125-130kw vzdyt ten motor je identickej se 103kw. Mozna ho nech odbrzdit. V serii vetsinou namerim 119- 121hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Není to pravda že 81kw je stejný jako 103kw. 81 má menší turbo jiné vstřiky jinak nastavené časování. Jiný setrvačník.Viděl jsem po takovém chipu zlomenou kliku. Konkrétně ze 103kw na 125 kw. U 81kw se utrhly po chipu 2 lopatky z turba a ty vlítly do sání a bylo po motoru. 2 písty v hajzlu ohnuté ventily zničená hlava atd. To chcete? Chipaŕi honí peníze a každý vám ŕekne to je stejný ale já jsem i duši motorář. Vím co se v motoru po chipu děje když má menší turbo a jiné vstřiky. To vám chipař nepoví protože neviděl nikdy motor rozebranej zná akorát SW motoru ale to nestačí a tady si necháte od trouby nakukat že 81kw a 103kw jsou stejný motory. Možná na pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...