Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

 

Tímto bych Vás rád pozval na již tradiční

"Bramborák v Sedlišti"

.......

Účastníci srazu :

 

1. Ondra16v

2. nuff

3. _Denis_

4. ASPIRE

5. Karlos 61

6. Galvi     ???

7. TOMUS

8.

9.

10.

 

 

 

.....

Průběžně příspěvek budu aktualizovat.

 

Chtěl bych nadhodit do Válečný rady rodinnou účast, ale k tomu potřebuju vědět, jestli do Jizby berete i svoje "vlečňáky" (přítulky, manželky a podobnej doprovod případně i děti nebo další produkty mezilidskejch vztahů) nebo jestli se účast odehrává čistě sólo. 

Důvod - abych tam nepřijel jak trouba sám nebo obráceně (možná ještě horší varianta) abych s sebou nevlekl celej vláček "vlečňáků" jak trojnásobnej debil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši tentokrát nedorazim mám sraz motorek a clubu Cannoneers ve FM z vyjizdkou a zábavou takže od 13 h nepoužitelny. Snad jindy. Teď to mám trochu nabité ani tu moc nechodím kdyby někdo něco buď FB přes Ondru nebo Jozziho nebo zprávu tu.

Nuffe na tebe stále myslím. Snad to dneška klapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ser na motorky :D Taky už těch debilů na motorkách vyjelo jak cyp  :kol-46:

A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci (SIC obr Koloděj z Cimrmanovy pohádky o Dlouhém, Širokém a Krátkozrakém ...) - neboli ČYKLIŠŤY BABETYŠŤY ... Jednak se motají po cestě jak nasraná nudle v bandasce, neumějí ukázat prackou že uhejbají ale přitom kličkujou mezi kanálama jak střelenej zajíc, druhak dokážou zasrat svýma smradlavýma silostrojema mazanýma M2T půlku parkoviště tak, že by je jeden vyházel do pole. Ne aby si ty svý splašený košťata na bicyklovejch kolech postavili kolmo k chodníku a třeba 4 vedle sebe - ne, oni musejí stát na just každej sám buď podél, takže zaberou přesně polovičku parkovacího místa pro obvykle velký auto, anebo tam kde se opravdu nedá stát jinak než kolmo nebo šikmo se postaví samotný doprostřed mezery široký 2,5 metru ... Prostě na zabití ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původně jsme měli být 22.-24.4. v Maďarsku (pro velký úspěch repete), ale přebukovali jsme si to na týden před tím, tedy 15.-.17.4., takže 23.4. vyrazíme do Polska a na zpátky, jak jinak než na placek :kol-47: ... takže Michale, můžeš mě a moju polovic, připsat na seznam :kol-28:

 

a měl bych prosbičku, zda by mi mohl někdo koupit ty vaše vůně (teď si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje, ty v té plechovce ... chjo ta skleróza :doh  ) do auta (2ks, do Čendy a do Anděly :kol-28: ) ... původně jsem si říkal, že bych to mohl mít od vás jako k narozkám, co budou v sobotu, ale ne, dělám si srandu :kol-28: , nebojte, kdo mi to koupí, tomu to zaplatím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původně jsme měli být 22.-24.4. v Maďarsku (pro velký úspěch repete), ale přebukovali jsme si to na týden před tím, tedy 15.-.17.4., takže 23.4. vyrazíme do Polska a na zpátky, jak jinak než na placek :kol-47: ... takže Michale, můžeš mě a moju polovic, připsat na seznam :kol-28:

 

a měl bych prosbičku, zda by mi mohl někdo koupit ty vaše vůně (teď si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje, ty v té plechovce ... chjo ta skleróza :doh  ) do auta (2ks, do Čendy a do Anděly :kol-28: ) ... původně jsem si říkal, že bych to mohl mít od vás jako k narozkám, co budou v sobotu, ale ne, dělám si srandu :kol-28: , nebojte, kdo mi to koupí, tomu to zaplatím :D

 

 

Budeš letet z Pyrzowic ? můžeme udělat se maly sraz v polsku :D . Jdeš na to? Mohl bych Ti tehdy kupit krówki :) . Mohu Ti doporučit naše slezské bombony které se jmenenuji Kopalnioki :)

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene Tome, jedeme po vlastní ose, máme to kousek, je to asi 55km za Vídní (pokud jsi myslel to Maďarsko). A co se týká Polska, je to klasika pro nás, Polský Těšín tržnice a Bielsko Biala Auchan

 

a tuším (snad) ty vůně se jmenují California, ale ne že je koupíte fšici, tolik peněz zase nemám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímto bych Vás rád pozval na již tradiční

"Bramborák v Sedlišti"

aneb byl s náma už i Trabant post-51417-0-74232400-1458971651_thumb.j


k příjemnému posezení jsou určeny prostory restaurace Lašská Jizba http://www.lasskajizba.com/


dne 23.4.2016

tradičně v 14:00

Pro zbloudilce kousek mapky
sraz%2Bmapa.png


Účastníci srazu :

1. Ondra16v
2. nuff
3. _Denis_
4. ASPIRE
5. Karlos 61
6. Galvi ???
7. TOMUS
8. Malta +2
9. Bullets
10. mičurin



.......... No a hlavně to tu zas zaspamujte ať se v tom nedá pak vyznat :kol-29:
Průběžně příspěvek budu aktualizovat. Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...