Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

...  jsem výletu za klukama do Ústí/O nakloněn.

Nadhoďte datum a jedeme. Rozhledna mně přesvědčila. :kol-47:

Viděl bych to zase na nějakou sobotu, ale spíš v první půlce června - buď 4.6. nebo 11.6. Prostřední víkend 18.6. by zůstal náhradní - ty poslední soboty ve školním roce už bude jednak moc velkej letní masakr na silnicích, druhak už zas vícero lidí bude mít programově naplánovanou i svoji dovču. Já zkusím vyzvědět, jestli nemají na Andrláku na tyhle termíny nějakou rezervaci už teď, aby to nedopadlo jako s tou horkou adeptkou na průlet komínem krematoria v Sedlišti ... Ten westerňák v Boskovicích je moc profláknutej, tam nebude žádný soukromí, a o nějaký ploše, kde by se daly seřadit autí na focení ani nemluvím - tam se jezdí na školní vejlety a podobně... 

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malto a co takhle Mladějovská úzkorozchodná dráha 4.6. mají výletní jízdy. http://www.mladejov.cz/verejne-jizdy

Bacha, v Mladějově je problém s tím, že tam mají jen bufet v rámci Muzea úzkorozchodný dráhy - není to regulérní hospoda, kde by se dala učunit rezervace míst. Navíc s párou jezdí i v jiný víkendy a když mají závadu, vytáhnou z remízy "dýzla" bez ohledu na datum. A zase - v nahlášený dny tam bejvá docela nátřesk lidí s malýma dětma a cykloturistů, protože tenhle historickej technickej exponát už je docela profláknutej mezi lidma. Ale v případě zájmu - je to jen asi 35 kiláků od Andrláku = cca půlhodinka jízdy, když si uděláme sami "vláček" ... Nejbližší "slušná" restaurace s posezením je pak ale až v Lanškrouně = cca 15 kiláků daleko, ty místní "vesnický" jsou dost těžko srovnatelný i jen se Sedlišťským kulturákem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekkaře , ja nejedu na Vysočinu mám moc daleko :(

Bez toho "ř", prosím - nejsem ekkař jako trakař. Můj nick má původ odlišnej. Tudíž stačí "r" bez háčku. Dík.

A back k věci - ani Andrlák, ani Mladějov na Vysočině nejsou - to bys musel dojet dál, až za Poličku, někam do okolí Hlinska, Havlíčkova Brodu nebo Jihlavy = dalších cca 60-80 kilometrů od nás dál na jih. Tam je to teprve VYSOČINA (což bys poznal už během cesty po silnici č.I/34 - to jsou už od Poličky jen vršky a kopečky, lítáš jenom nahoru dolu jako na pouťový horský dráze nebo jako nudle v bandasce ......).

Tak se uvidíme v Sedlišti nebo v PL ;)

A otázka na Ekkara,Malty se neptám bo už v Sedlišti byl :D Jak se Ti tam líbilo? :)

Srázek dobrej, prostředí príma - akorát náladu dost zkazilo zpoždění kuchyně, kdy jim doslova víc jak hodinu trvalo, než nám donesli objednanou baštu. To jste tam ještě nebyli. 

Obsloužení jsme se dočkali teprve, až když jsem se tý starší servírky na férovku nahlas na celej lokál zeptal, jestli náhodou na ty bramboráky teprve nesázejí erteple - protože o stůl vedle se už jiní hosti stihli nejenom najíst, ale i zaplatit a odejít a po nich už tam seděli a jedli další ...!!!!! Přitom pro obě děcka jsme měli objednanou "rychlovku" - synátor měl smažák s hranolkama (záležitost směšná na 15-20 minut) a holka dokonce HOTOVKU = ovocný knedlíky s jahodama ... Objednávali jsme si ještě před 13 hodinou a donesli nám to asi 5 minut po 14 ... Na rovinu říkám, že nečekat tam s Maltou na setkání, tak jsem se sebral a bez zaplacení bych se odebral do pryč - protože nebylo málem ani za co platit ... Jen doufám, že to tam není pravidlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové možná i tuším proč jim to zrovna tenhle srazík tak trvalo... Jak jsem v neděli zjistil měli snad víc jak polovinu personálu na festivalu jídla co byl na Černé louce ;) jezdíme tam už dlouho a takové čekání si teda nepamatuji ani když byla plná hospoda :) takže asi tak na vysvětlenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez toho "ř", prosím - nejsem ekkař jako trakař. Můj nick má původ odlišnej. Tudíž stačí "r" bez háčku. Dík.

Musím se TOMUS-e zastat. On je polák a píše tím stylem, že kombinuje Google translator s jeho (polskou) mluvnicí, potom to tak vypadá. Takže prosím trochu schovívavosti v jeho případě.

Taky dost pochybuji o tom, že tu Tvoji poznámku s trakařem a o původu nicku pochopil tak jsi ji myslel Ty sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez toho "ř", prosím - nejsem ekkař jako trakař. Můj nick má původ odlišnej. Tudíž stačí "r" bez háčku. Dík.

A back k věci - ani Andrlák, ani Mladějov na Vysočině nejsou - to bys musel dojet dál, až za Poličku, někam do okolí Hlinska, Havlíčkova Brodu nebo Jihlavy = dalších cca 60-80 kilometrů od nás dál na jih. Tam je to teprve VYSOČINA (což bys poznal už během cesty po silnici č.I/34 - to jsou už od Poličky jen vršky a kopečky, lítáš jenom nahoru dolu jako na pouťový horský dráze nebo jako nudle v bandasce ......).

Srázek dobrej, prostředí príma - akorát náladu dost zkazilo zpoždění kuchyně, kdy jim doslova víc jak hodinu trvalo, než nám donesli objednanou baštu. To jste tam ještě nebyli.

Obsloužení jsme se dočkali teprve, až když jsem se tý starší servírky na férovku nahlas na celej lokál zeptal, jestli náhodou na ty bramboráky teprve nesázejí erteple - protože o stůl vedle se už jiní hosti stihli nejenom najíst, ale i zaplatit a odejít a po nich už tam seděli a jedli další ...!!!!! Přitom pro obě děcka jsme měli objednanou "rychlovku" - synátor měl smažák s hranolkama (záležitost směšná na 15-20 minut) a holka dokonce HOTOVKU = ovocný knedlíky s jahodama ... Objednávali jsme si ještě před 13 hodinou a donesli nám to asi 5 minut po 14 ... Na rovinu říkám, že nečekat tam s Maltou na setkání, tak jsem se sebral a bez zaplacení bych se odebral do pryč - protože nebylo málem ani za co platit ... Jen doufám, že to tam není pravidlem.

Promin. Na nasledujici krat bude pamatovat :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...