Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Tak sraz probehl jen skoda male ucasti, ale zato se tu ukazal LiborTDI a bylo na co koukat fakt to ma pekny. Jinak Libore sorry zase za ty cesty hold navigace sygic nam chtela opet ukazat krasy tohoto kraje :D asi jsme jeste meli jet za Bulletsem a to jsem nevedel. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové teď jsem došel domů... hned po příjezdu (trvá mi to necelých 15 minut cca 60km/h) jsme skočili do bazénu a když jsme byli vyčvachtaní tak jsme si rovnou ugrilovali večeři :D pokec byl super a místo myslím že nebylo vůbec špatné. Jinak koukal jsem se kde jste to zase zatočili :D aspoň jste viděli golfový areál ne ;) fotky je škoda :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den všem majitelům vozů škoda  ,jsem obyčejná žena která vlastní vůz škoda felicie už více jak 4 a půl roku ,za tu dobu jsem si ledaco dokázala opravit a moc mě to baví jak mi jednou řekl kamarád jsem asi vyjímka nebo je nás žen více které si dokážou poradit s opravami aut nevím  ráda bych poznala nějakou takovou ženu abych se v tomto chlapském světě necítila  jediná, ale to proč tu hlavně jsem je to že bych se ráda zúčastnila nějakého srazu příznivců vozů škoda ale mohu jen v rámci Ostravy a okolí  možná později také dál. Takže ať nám naše auta jezdí bez problémů a dělají nám radost v našem životě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj no srazy se konaji, ale nejspise az po prazdninach jelikoz jsou dovolene a nedavno jeden probehl mensi. Ale muzes zacit tim ze nam predstavis sve auto zde na foru s par fotografii neuskodi a jinak te zde na foru vitam. A kdy bude dalsi sraz tot otazka opet musi nekdo zadat datum a misto konani a pak jen sledovat toto tema a napsat zda vyhovuje nebo ne.

 

P.S.: Zena ktera se stara o auto nejsi vyjimka i zde na foru jsou takove sikule ktere to bavi.

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...