Přejít na obsah

SRAZ VRANOV IV 21 - 23 září 2012


žralok

Doporučené příspěvky

Víťo, když se mnou nechce nikdo pít, tak raději jezdím domů do tepla.

No tak já myslím,že to je ten nejmenší problém,ostatně jak se ukázalo za posledních několik srazů.Tam problém nebude,že by si někdo rád nevypil a určitě nehrozí situace,že bys zůstal u ohně sám( ikdyž je pravda,že do šesti do rána by tam asi nebyl nikdo,protože to by musel jet domů až v pondělí),ale jak říkám to není nijak zle myšleno.Až prostě budeš chtít tak na víkend přijedeš.Nic na tom není.To je každého rozhodnutí jak dlouho tam chce být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam takovej napad/navrh. Jestli to bude jako minule, v nedeli nam potrva pomalu do 12ti hodin, nez se sebereme a odjedeme z kampu. Minule se to rozpustilo a jelo se domu. Nicmene kolem 12te je beztak cas obeda a proto jsem jel opet k Bazalum, nez jsem se rozjel domu. A tak me napadlo, co kdybysme navstivili, alespon nekteri, zminenou restauraci jeste jednou v tu nedeli? Me to prijde jako dobry napad, tak to tu hazim do plena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, je vidět, že dobré papání je Tvá priorita, s címž se plně stotožňuji a nakonec proč nee? Případní zájemci mají tím pádem dost času pro rozhodování. Jinak vím, že kluci, kteří se vracejí domů tím směrem, tak dost často to udělali jako Ty na jaře. Rozhodně nic proti tomu, naopak! :kol-59:

Jinak jsi někde měl příspěvek o "vyhřívání sedaček" - jsi si jistej, že to Tvé sedadlo vyhřívá? :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, vidim, ze jsem si vuci tobe s poznamkou o myti auta dovolil prilis a od ted to budu mit na taliri. :kol-31::kol-28::kol-27: Ac to z me postavy tak nevypada, zase tak na jidlo nejsem. Ja jsem tlustej hlavne z nedostatku pohybu a jsem na sladky... Ale kdyz se nekam, kde dobre vari, dostanu maximalne 2x rocne pri srazu, tak si rikam, proc toho nevyuzit. Tim to uz asi nezachranim, co? :kol-43: K sedadlu - I to moje vyhriva. Ikdyz ja mam teda velice dobrou prirodni izolaci... :kol-47::kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborný nápad Milane já jsem pro.Oběd na spáteční cestě není k zahození.Nebudu kvůli tomu ani snídat abych ten svůj měch naplnil po okraj :kol-34::kol-45:

Žralok: no kamaráde je to docela velký průser a jak jsem tak čuměl na zprávy tak nejen severní Morava,ale i jižní a už i Příbram.No je to docela masakr.Ještě že piva se to netýká a proto mu zůstanu věrný.

Jinak chlapi jdu obědnávat noclehy takže udělám to tak ( a doufám,že to nebude nikomu vadit) že ten kdo jede sám tak bude na chatce s někým tak jako vždy.

Opatrujte se chlapáci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tvrdý alkohol, tak si raději připlatím za něco lepšího co má kolek. Sice mám doma hruškovici ale jen z ověřeného zdroje.

Mám dotaz. Kolik dětí bude tedy na srazu. Myslím skutečné děti do cca 12 let věku. Tím nemyslím důchodce a ty co se za děti považují. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Járo, mám dojem, že asi nejhorší skupina jsou "přestárlí puberťáci", kteří si myslí, že všechno znají a všemu rozumí :kol-44: Zaplať PB, že takových je mezi námi skutečně poskrovnu, resp. se jedná o vyjímku, která potvrzuje pravidlo! :worthy

To nemo.x: Milane, jelikož jsi správně pochopil "plný talíř", není důvodu, aby jsi jej měl i nadále! :smich: Je pravdou, že na nás obou je vidět, "že nejsme líní se napapat"! Jinak s tou přírodní izolací jsme na tom též obdobně a já jsem to zmiňoval proto, že mám obavy, že jsem už tu vyhřívací dečku svojí podlimitní vahou poněkud poupravil!? Raději ji ani nyní nezkouším! kol119

Tak snad ještě dnes budeme mít nádherný den a pak by se to mělo vrátit na náš sraz!!! Musíme doufat a věřit, že to HEXE zařídí! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam přihlášených na sraz:

Vick + rodinka (pá - ne)

Lanny + 1 (so + ne)

nemo.x (so + ne)

Torreto + 1 (so + ne)

ace ventura + 1 (pá - ne)

Drak z Okurkova + 1 (so + ne)

Cuzik st. (pá - ne)

Cuzik ml. (pá - ne)

Laras (so + ???)

Passport5 (so + ne)

Moravecmilan21 (so + ne)

Airman64 (pá - ne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle je objednáno celkem 8 dvojchatek a jedna čtyřka.Z toho na pátek čtyřka a 4 dvojky.Samozřejmostí je opět klíč ke sprchám.

Pro další info jsem k dispozici :kol-47:

Co se týká počtu strávníků tak tam se asi nic nemění.Z přihlášených lidí mi vychází cca 22 kousků tzn, když budeme mít 25míst je to ideální.

Ozval se mi Láďa a říkal,že má hodně ježdění,ale pokud budou mít volno tak,že přijedou.Pouze mi to teď nemůže říct,jelikož sám neví.Dozví se to až dva dny před srazem.Nyní je s kamionem někde mezi Německem a Rakouskem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím :dj: Jak už psal taťka ("čuzík"), tak dojedeme už na pátek,ale já dojedu kolem půl noci, jelikož mám v pátek v 20hod zápas v - :kol-69: ... Jinak mám pro Vás dalšího účastníka srazu - moje sestra s jejím přítelem, si taky koupili superba :kol-46: takže už jsme taková normální "SUPERB RODINKA" :skoda: .... Adiós GENTLEMEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...