Přejít na obsah

SRAZ VRANOV IV 21 - 23 září 2012


žralok

Doporučené příspěvky

Nějak nám to tady umírá ne? :kol-56:

Takový malý návrh ohledně dalšího srazu, co takhle zavést to o čem jsme se bavili? Když jsou ty dva srazy ročně, tak co třeba jeden (třeba ten jarní) udělat někde po republice?

Naskýtá se spousta krásných míst, která se dají navštívit a určitě v okolí bude kemp, kde by se dala složit hlava.

Neměl bych například nic proti Jižním Čechám, třeba taková Hluboká nebo něco podobného...

Prostředí krásné, spousta míst kam zajít apod... Abychom z těch výletů i něco měli a něco málo poznali :)

Nelinčujte mě prosím :kol-58:, je to jen návrh

Kubišta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na oběd na sraze jsme taky mohli se vsici nasoučkovat do 5 či 6 aut ;) ale my jsme jeli 12 ;) Něco natom bude hele ;) Sraz Superbů

tak jeli jsem 12 autama protože to bylo bráno jako společná vyjížďka a to je základ každého srazu.

Jinak v minulosti to takto fungovalo,že jsme se scházeli po republice.Byli jsme na Seči,na Šumavě,Vranov...

Nejluxusnější to bylo dle mého na Šumavě u Penyho.

Jinak já nemám problém jet kdekoli.Je mi fuk jak to je daleko.Není to každý den.Ale je jasné,že při takovém srazu kde bysme se chtěli podívat po okolí je dle mého nesmysl jet tam na sobotu a neděli.Z toho celkem nic není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sinci a devuchy nevim jestli by to nekdo zaridil jako vick kolem toho jsou velke starosti, zarizovat objenat atd. proto dik a poklana za to co dela pro nas aby jsme se sesli presne jak napsal Vick taky pojedu kamkoli kdyz to nekdo zaridi mozna ze pozname dalsi supaky co nechtej letet na vranov mozna kvuli dalce mame klebetar tak muzem psat a uvazovat kde se srazime, pokeceme, najime a nalejem do sebe neco nemrznouciho hlavne dejte vedet vcas at si zaridime volno cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím plně podpořit jak Vickova, tak i Cuzikova slova! Skladba majitelů našich SUPŮ se hodně omladila a vyměnila. Chápu, že s příchozími nováčky je spousta nápadů na inovaci, ale jak napsal Cuzik - nic není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá! Rozhodně se novým nápadům nikdo nebrání, ale určitě my staří pardálové víme o čem je řeč. A s tou spanilou jízdou, to byla vždy naše a nejen naší "SUPÍ BANDY" chlouba! :kol-47: Jinak, do květnového srazu je dost času, aby se nové nápady a jejich realizace uplatnily. Nic proti ničemu, jen je třeba dopředu vše řádně ověřit, reservovat a zajistit. Není toho málo! Hodně zdaru při realizaci inovace. :skoda::gunners3:

Jo a jen tak mimochodem, blíží se pomalu, ale jistě předvánoční sraz a tak mne napadá, že by se pomalu mohlo dávat dohromady nějaké to předvánoční posezení na Plzeňce, co říkáte SUPÍ BANDO, předpokládám, že by to bylo v tom samém duchu jako vloni. :kol-99::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle máš recht. V zásadě se dá říci, že žádný sraz nebyl nijak špatný. Vždy jsme se krásně kulturně vyřádili a nenastal žádný problém. Mě je také jedno kam se pojede. A Víťa má pravdu. A Láďova Šumava, včetně průvodce byla nezapomenutelná.

Zase tolik ke spokojenosti nepotřebujeme. Stačí pěkné stání pro Supy, ohniště či jiné místo pro plameny a místo na přespání :)

Za jižní čechy bych se taky přimluvil, tam je moc hezky. Na příští rok jako jeden z návrhů může být Český ráj a kemp Sedmihorky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...