Přejít na obsah

SRAZ VRANOV IV 21 - 23 září 2012


žralok

Doporučené příspěvky

Chlapi, je nejaka sance, ze bych jeste v patek sehnal chatku? Nakonec to vypada, ze vikend mam volny, tak bych rad dorazil.

Jinak jsem to počítal a v případě že by David (Passport) přijel sám tak bys ještě vlezl k němu do chatky,ale zatím mám info,že by tam měl mít přítelkyni.Napsáno to sice není v seznamu a tak nevím jak to dopadne,ale musíme stím počítat.

Jinak bych to ale nehrotil,pokud chceš přijet tak přijeď a nějak to zkusíme udělat.Minule lidi co přijli tak dokonce spali v autech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-98:

Jsme tři auta a z toho Čuzik st. náš taťka, Čuzik ml. syn a já teda jako dcera Čuziková :kol-28: Jinak s taťkou jede mamča a semnou přítel.

My jsme si s přítel Bedrunu pořídili v pátek, tak se omlouváme za komplikace, které jsme na poslední chvíli stropili :kol-140:

Tak teď jsi jim to všem vysvětlila a brácha ten to dodělal :kol-28::kol-47:

To je na telenovelu..... ještě že já v tom mám jasno :kol-34: .Ostatní poznají na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je škoda,protože by to bylo hodně zajímavé už v ten pátek.Škoda,že jim to opět nevyšlo.No snad někdy.

to MrChodny : no myslím že to nemůžeš minout.Pokud projedeš branou a pojedeš cca 200m tak pak už uvidíš stát naše auta.Bude to po levé straně.Takže jen zadat správné souřadnice a nelze nás minout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milá "SUPÍ BANDO"! Jak je známo, člověk se nemá nikdy moc těšit a dlouho plánovat - vesměs to nevyjde ! :angry:

Bohužel, musím být celý zítřek a možná i neděli k dispozici dceřiným obch. partnerům. Do poslední chvíle jsem doufal, že se z toho nějak vyvléknu, ale prostě když smůla, tak pořádná! No nedá se nic dělat a musím Vaší společnost oželet - škoda!

Víťovi budu volat ohledně organizace "U Bazalů" a také, aby měl přehled ohledeně volných chatek - je možné, že někdo bude mít již dnes na Vranově puštěnej IT, tak mu to prosím dejte taky přečíst - musí volat do 10:30 k Bazalům na tel.: 515 271 212 a sdělit konečný počet a jinak je to objednáno na 13:00 hod.. Pokud by jste chtěli dříve, tak také nahlásit, ale vždy jsme to měli na tu jednu po obědě - nechte si všichni chutnat, budu na Vás vzpomínat!

TO nemo.x + Torreto: Radime a Milane, tak máte chatičku pro sebe - klucííí jedni, ne aby jste to zbořili! :smich::kol-123:

Přeji Vám všem, aby přálo počasí a celkově, aby se sraz vydařil, zvláště s ohledem na hafo nových SUPÁKŮ! Doufám, že nikdo nebude zklamán a že se vše povede jako vždy! Je mi jasné, že dobrého truňku bude dost z prověřených zásob a tak i nálada bude taková, jak na našem srazu má být! Hodně foťte, případně natáčejte, aby jsem mohl po srazu tiše závidět, což ostatně se děje už nyní! Hodně zdaru :palec::gunners3::kol-99:

P.S. A obligátní Víťovo: OPATRUJTE SE BANDO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vás všechny moc zdravím na srazu! Doufám, že jste chladnou noc přečkali v pohodě díky velkému množství dobrého alkoholu, řádné stimulaci :prc: a dnes se z toho pěkně v poklidu mátoříte!? :kol-47:

Jinak Milane, to víš, že lituju, už jenom kvůli té baště U Bazalů, no holt až příští rok. Moc se těším a určitě nejsem sám, na fotky a referáty o proběhlém srazu. Myslím, že tam tentokrát byl rekordní počet SUPŮ? :worthy:smich: Zatím obligátní Víťovo "OPATRUJTE SE CHLAPÁCI" :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...