Přejít na obsah

SRAZ VRANOV IV 21 - 23 září 2012


žralok

Doporučené příspěvky

Seznam přihlášených na sraz:

Vick + rodinka (pá - ne)

Lanny + 1 (so + ne)

nemo.x (so + ne)

Torreto + 1 (so + ne)

ace ventura + 1 (so + ne)

Drak z Okurkova + 1 (so + ne)

Cuzik st. (pá - ne)

Cuzik ml. (pá - ne)

Laras (so + ???)

Passport5 (so + ne)

Moravecmilan21 (so + ne)

Airman64 (pá - ne)

Editováno: , autor: žralok
protože jsem blbej :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super chlapci.Jinak podotýkám,že v pondělí posílám závaznou objednávku.Jo a tentokrát bych nespoléhal na to,že ten kdo tam dojede nenahlášený tak že získá chatku.Dneska mi volala ta baba z Vranova a i ten víkend co tam budem my tak tam budou v kempu vysokoškoláci.Dost mě tím zaskočila,protože právě kvůli tomu jsem to posunul o týden.Měli tam být ve dnech 14-16 září.A dnes volala že se omlouvá,že oni si ten kemp zabukovali na tři týdny po sobě.Nicméně my své místo mít budem to jsem dostal přislíbeno akurát tam prý nebude moc klidno což asi nevadí.Ale je to výdup to nepopírám.Tak abyste věděli,že bude živo. :kol-45:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se nám to slibně naplňuje a hlavně se nám to docela kvapem blíží! To je mooc dobře! :palec:

Jinak Víťo, my budeme taky tři, resp. budeme muset vzít malou. Taky jsem koukal, že to Libor nemá opravené u Járy (Ace), ten se přihlásil už od pátku. A jinak pokud budeme mít své chatky, tak nějaká hlučnost nás snad nerozhází, spíš si myslím naopak!

Jak se těšíte "SUPÍ BANDO"? :kol-99::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam přihlášených na sraz:

Vick + rodinka (pá - ne)

Lanny + 1 (so + ne)

nemo.x (so + ne)

Torreto + 1 (so + ne)

ace ventura + 1 (pá - ne)

Drak z Okurkova + 1 (so + ne)

Cuzik st. (pá - ne)

Cuzik ml. (pá - ne)

Laras (so + ???)

Passport5 (so + ne)

Moravecmilan21 (so + ne)

Airman64 (pá - ne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Járo, není vůbec zač! :smich:

Víťo, docela chápu Tvoji původní rozmrzelost, zvlášť když jsme to kvůli nim posouvali, ale spíš jde jen o to riziko horšího počasí, ale snad se té mé zlaté HEXE podaří to opět zařídit!? :kol-131: Je vidět, že se celá naše SUPÍ BANDA řádně těší. Jinak nezbývá, než plně souhlasit s názory Milana a Járy!

Pěkný víkend všem! :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jsem tu nový, ale rád bych vás i vaše auta poznal na živo. Bohužel je to moc narychlo a nejsem schopen 100% zajistit svoji přítomnost (Supa jsem koupil minulý týden). Předběžně tedy se mnou počítejte, ale kdybych nepřijel nebo nedojel na celý víkend, nebuďte prosím nasraní. Rád bych dojel už v pátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...