Přejít na obsah

Povinné ručení - Superb


eXt

Doporučené příspěvky

Tak nikde jsem nenašel toto téma. Chtěl jsem se zeptat, pokud to neni tajné kolik platíte za 1.9 TDI 96kw. Já momentálně 7800 u Generalli, což se mi nelíbí. Je to první auto na mě napsané, takže nemam bonusy. Chtel jsem si to změnit, ale nestihl jsem 6 tydenní lhůtu.

Poradíte nekdo jak je to s tím zrušením ruceni depozitem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja platim u 2.0 TDi 3900,- rocne vcetne pojisteni celniho skla (900 Kc) na 10000,- u CSOB a rozsirenych asistencnich sluzeb (270 Kc). Ovsem bonusy mam. Predchozi auta na me nebyla napsana, ale bylo na me napsane pojisteni. Plus ja oficialne bydlim v "levnem" kraji. Ale i tak...

Vrele doporucuji si to nechat spocitat na online kalkulatorech (doporucuji pouzit vice - i mezi online kalkulatory u stejne banky je rozdil). Kdybych prisel primo do CSOB, urcite bych takovouhle cenu nedostal.

Asi by bylo dobre vyhnout se divnym pojistovnam jako Slavia a Triglav. Co jsem slysel, nechce se jim platit a trva jim to strasne dlouho.

http://www.srovnavac.cz/ - tohle doporucuji, nasel jsem tam tuhle nabidku

http://www.top-pojisteni.cz/ - na tomhle jsem nasel pojisteni jeste kdyz jsem mel Felicii. Ale na Superba byl lepsi ten prvni odkaz.

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já platím u allianz 2780kč/rok na superba 2,5TDi.Nedávno mi poslali,že mi zvyšují pojistku na další rok.Sice jen o cca 150kč,ale napsal jsem že to neakceptuju a že raději odcházím.Tak jsem dostal novou nabídku za cenu 2555kč.Takže lidi nebojte se smlouvat a vyhrožovat odchodem.Funguje to jako všude.Je to jen o smlouvání.

K Tvému dotazu jak zrušit pojistku ti napíšu SZ abych tady nedával návody k nekalostem ikdyž většina to stejně ví :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale bacha na to.... já myslím, že už to jde jen legální cestou, tak jak je to ve smlouvě

Vždy jsem sepsal fiktivní smlouvu, že jsem auto prodal a bylo pojistil jsem to jinde, ALE

nedavno mi přišlo, Něco ve smyslu, že auto je stále pojištěné na moji osobu a že chcou doplatit pojištění ( bývalá pojištovna)

Takže jsem měl auto pojištěné Dvakrát :D a to se ozvaly po půl roce co mi poslaly zbytek peněz

Takže bacha na ně na hajzly .... tudle mi zas přišlo, že jsem neměl dva měsíce pojištěnou octávku před 6 rokama a cvakal jsem cca 4500 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menších pojišťoven bych se nebál. Spolupracuji s nimi a faktury platí včas.

Vyhl bych se ale on-line uzavíráním přes net. Sice je pojistka levnější ale už Vám nikdo neřekne, že po určitou dobu (většinou 3 roky) nesmíte způsobit žádnou DN nebo být sám poškozeným. Třeba si jen vyměnit čelní sklo. Pak Vám přijde domů dopis a složenka na doplacení částky jako kdyby jste byli na pobočce. Jsou to ověřené informace, protože s pojišťovnama a lidmi jednám a vím jak to chodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Nejspíš to budu řešit tou fiktivní smlouvou, ale taky sem četl, že si na to ted davaji pozor a lidi to pak musí platit 2x. U čsob me to vychazi skoro o 3 000 levneji. Za to muzu vymenit olej, filtry a kotouče

http://auto.idnes.cz/fiktivni-prodej-auta-obezlicka-pro-levnejsi-povinne-ruceni-uz-neprojde-1n6-/automoto.aspx?c=A120308_132655_automoto_hro

Editováno: , autor: eXt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menších pojišťoven bych se nebál. Spolupracuji s nimi a faktury platí včas.

Vyhl bych se ale on-line uzavíráním přes net. Sice je pojistka levnější ale už Vám nikdo neřekne, že po určitou dobu (většinou 3 roky) nesmíte způsobit žádnou DN nebo být sám poškozeným. Třeba si jen vyměnit čelní sklo. Pak Vám přijde domů dopis a složenka na doplacení částky jako kdyby jste byli na pobočce. Jsou to ověřené informace, protože s pojišťovnama a lidmi jednám a vím jak to chodí.

V následujících dnech budu uzavírat povinné ručení i havarijní pojistku na novou Octavii. Můžeš mi prosím doporučit, na které pojišťovny se mám zaměřit a kterým se mám raději vyhnout? Mockrát díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by spíš zajímalo jak můžou po tobě chtít cokoli doplatit?Ty přece nemůžeš za to,žes chtěl auto v dobré vůli prodat a dokonce už jsi ho i předal a čekal na peníze a ejhle dotyčný prašule nesehnal.Tak jednoduše sis vzal auto zpět.Nechápu jak pojišťovna tě může za to trestat.To si myslím že je přitažené za vlasy trošinku.

A je jasné,že když chceš auto prodat tak nebudeš čekat 10 dní jestli si to majitel nerozmyslí a až pak zrušíš pojistku.A mezitím se budeš strachovat aby stím někde nejebnul a nezpůsobil škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by spíš zajímalo jak můžou po tobě chtít cokoli doplatit?Ty přece nemůžeš za to,žes chtěl auto v dobré vůli prodat a dokonce už jsi ho i předal a čekal na peníze a ejhle dotyčný prašule nesehnal.Tak jednoduše sis vzal auto zpět.Nechápu jak pojišťovna tě může za to trestat.To si myslím že je přitažené za vlasy trošinku.

A je jasné,že když chceš auto prodat tak nebudeš čekat 10 dní jestli si to majitel nerozmyslí a až pak zrušíš pojistku.A mezitím se budeš strachovat aby stím někde nejebnul a nezpůsobil škodu.

Víťo tak jsem si dal tu práci a nešel jsem to :D je to focené mobilem páč nemám scener... tak to bude snad čitelné. ještě mohu vyfotit složenku kterou mi poslaly zaplatit... nicméně jsem jim napsal pohádku otom, že jsem auto prodal a kupující si to rozmyslel a vše znova uzavřely bez doplatku ještě musím dodat, že to bylo od Kooperativy a šel jsem k ČSOB auto. Kde mám pojištěné i BMW nyní

post-66585-0-64660700-1340217585_thumb.j

Editováno: , autor: stankra6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska hotovo : Zrušení pomocí depozitu

Prisel jsem na urad - zeptal se jestli si SPZ muzu hned za hodku vyzvednout, uřednice řekla, že ano :)

1) vypsal jsem s ní žádost, odezvdal SPZ, zaplatil 100Kč - nechala si tam i malý TP

2) zrušil jsem pojistku u generali

3)udelal novou u ČSOB

4) vyzvedl jsem si SPZ a malý TP

cca 2h - ale dost jsem čekal na uřadě - Nové pojištění 4800 ;)

Editováno: , autor: eXt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...