Přejít na obsah

zadni ostrikovac


Wranic

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Přátelé odborníci.

Po prvním mrazu mi nešel odstřikovač zadního okna. Včera jsem to vepředu a vzadu rozebral. Vyměnil jsem motorek v nádobce, vytáhl vzduch. filtr a juknul se, jestli je u svazku elektriky zapojená hadička, je OK. Vytáhl jsem 3 brzdové světlo, a z něj trisku a profouknul jsem ji, je OK. Dal jsem zpětný ventilek na hadičku u zadního brzdového a kompresorem jsem fouknul do hadičky. Na konci jsem tam udržel prst.

Nikde se mi neobjevuje, že by to někde teklo. Můžete mi někdo poradit a nahrát nějaký obrázky, kde všude jsou spoje, kudy ta hadička vlastně vede a jestli ta hadička vede u stěračů pod plastovým krytem předního skla. Trochu to odstřikuje, ale je to jako zvadlej ocas :-) Děkuji všem za radu a pomoc.

Doufám, že nebudu muset tahat novou hadičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si stoupneš před zadek auta a otevřeš páté dveře tak nalevo za kobercem, z vrchu to drží plast co je v něm reprák, plast je přišroubovanej 3 vrutyOdmontit, sundat plast a odklonit koberec. Za ním je směsice drátů a hadička na odstřikovače, vše uchycené ke káře. Když se podíváš pořádně je tam spojka.

Bohužel foto nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-24741-0-85614900-1361517451_thumb.j

Když si stoupneš před zadek auta a otevřeš páté dveře tak nalevo za kobercem, z vrchu to drží plast co je v něm reprák, plast je přišroubovanej 3 vrutyOdmontit, sundat plast a odklonit koberec. Za ním je směsice drátů a hadička na odstřikovače, vše uchycené ke káře. Když se podíváš pořádně je tam spojka.

Bohužel foto nemám.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...