Přejít na obsah

BCM jednotka pro denni sviceni


xpitris

Doporučené příspěvky

Ahoj,

potreboval bych vedet jakou BCM jednotku je potreba pro Superb II MR2008 v pripade ze chci dodelat denni sviceni.

Jednou uz jsem mel auto v autorizovanem servise a ti mi rekli ze 1K0937087K sice podporuje denni sviceni, ale neni pro xenony.

Ted tady mam na vyber z ..087D a ..087E. Nechci zase skoncit se spatnou jednotkou a rozebranym autem.

V aute mam multifunkcni volant, zadni LED svetla, predni bi-xenony, mlhovky s dennim svicenim, atd.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...

Ferdo, chápu tedy, že pokud mám xenony, tak mi stačí ty správné mlhovky (2 paraboly), vyměnit kabeláž a nakódovat? Řešení svícení DRL přes mlhovky se mi totiž moc nelíbí ... a nejsem si jistý, zda když přes VCDS fouknu DRL do mlhovek, tak jestli nesvítí náhodou i parkovačky a zbytek auta - což být nesmí...?

Btw... jak moc jsi přístupný konzultaci požadavků, co lze a co nelze a případnému výletu za tebou do Strakonic...? Jsem z OV, tak by to vše muselo klapnout jednim výletem. A mám těch požadavků troška více ... máš ode mě vlastně i SZ někdy z půlky prosince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...