Přejít na obsah

Zatekani do zadni casti vozu


colins

Doporučené příspěvky

tecie mi pri dazdi cez zadne dvere do kufra.

nemate s tym skusenost ?

kade to tecie ?

je to len otlacene tesnenie, alebo je tam nejaka zrada ?

poškozené těsnění, hnutý dveře, prorezlý dveře nebo poškozená folie pod tapecem dveří - může toho být víc. Vlez do kufru a s někým se dohodni ať auto opláchne z hadice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tecie mi pri dazdi cez zadne dvere do kufra.

nemate s tym skusenost ?

kade to tecie ?

je to len otlacene tesnenie, alebo je tam nejaka zrada ?

poškozené těsnění, hnutý dveře, prorezlý dveře nebo poškozená folie pod tapecem dveří - může toho být víc. Vlez do kufru a s někým se dohodni ať auto opláchne z hadice.

je tam folia, ako v bocnych dverach ?

musim to skontrolovat !

s tym testom v kufri a hadicou ma to napadlo, ale

myslel som ze je to vychytana chyba a niekto bude uz o nej vediet.

zatial vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tecie mi pri dazdi cez zadne dvere do kufra.

nemate s tym skusenost ?

kade to tecie ?

je to len otlacene tesnenie, alebo je tam nejaka zrada ?

poškozené těsnění, hnutý dveře, prorezlý dveře nebo poškozená folie pod tapecem dveří - může toho být víc. Vlez do kufru a s někým se dohodni ať auto opláchne z hadice.

je tam folia, ako v bocnych dverach ?

musim to skontrolovat !

s tym testom v kufri a hadicou ma to napadlo, ale

myslel som ze je to vychytana chyba a niekto bude uz o nej vediet.

zatial vdaka

jo je tam nalepená folie jako ve dveřích. Zatékání pátými dveřmi u Felicií je občas pěknou záhadou. Známý kdysi koupil novou a do té teklo hned co si ji přivezl domů. Nikdo nikdy nepřišel na to kudy a co s tím. Tak mu ji po roce a deseti návštěvách v servisu vyměnili. Osobně si myslím, že to byla hnutá karoserie.

Jo a taky to může být špatně uděsněná anténa nebo ta záslepka co je místo ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
jeste se mrkni jestli mas tesneni co je na svetlech kdyz dolihaji na karoserii ... ja sem menil svetla a zapomnel jsem ji tam dat a mel jsem celou rezervu jak v akvarku... uz jen rybicky chybely... :D

takze, bolo rozbite svetlo (tukanec na parkovisku) a mechanik nenasadil na nove svetlo tesniacu gumicku. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Měl jsem stejný problém,.. když sem auto přebíral a začal jezdit, šel sem je omrknout a až sem odkryl rezervu stálo tam asi 2cm vody, vše jsem vysušil (naštestí to nerezavělo ale voda tam podle mě byla dýl) zkoušel jsem hledat kama tam teče, na nic výraznýho jsem nepřišel, zdálo se mě, že mám velký mezery po bokách při zavřenejch ,,pátejch" dveřích zkoušel jsem to poladit posunováním zámku, ale zásadně se to nezměnilo (někdo mě tu asi napíše co je to za blbost) šlo mě oto, že sem měl pocit, že dveře úplně netesní,nedosedají. Od té doby sem tam zatím vodu nenašel, ale nemyslím, že by to bylo řešení - stále parkuju u domu venku,..

Rád bych taky přišel na to čím to bylo... Když hodně prší liják+větr trochu vlhko tam je.. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se dostávala voda někde kolem hadice do palivové nádrže.

Ani tak né za deště když auto stálo, ale spíše za jízdy.

Od kola skříkala voda, nastříkala někde kolme té hadice, či jak to tam bylo, i do pravé kapsy (kombik).

Byl tam špatný přístup, ale "nějak" jsem to přetesnil silikonem, zevnitř i z venku, a od té doby jsem tam měl sucho.

Neteklo mi to sice až k rezervě, ale bylo/je to taky jedno místo kde se do Feldy dostávala voda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, všeci! Těch příčin, kudy může zatékat je mnoho. Nepíšeš, zda-li máš mokrý tapec v kufru anebo koberec. Můžeš mít špatné těsnění pátých dveří, pak by tam mohlo téct přes okno, pokud jsou dveře uhnilé, pak přes zadní světlo, pokud je prasklé anebo pokud je na něm vadné anebo chybějící těsnění a pak mě ještě napadají ucpané kanálky pro odvod vody v pátých dveří. Musíš bádat. Čus-bus, Felicius!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci dik za radu dvere nemam uhnile ale asi to bude tim tesnenim dveri nebo koncovyma svetlama a trochu vody jsem mel i v casti sloupku a koberec jsem mel jen trochu mokrya k rezerve se mi mozna voda dostala ze tim ze ten otvor v pricce uz bzlo plno tak to steklo k rezerve zkusim tam udelat malou dirku ale to az dojedu domu tak feliciakum zdar a dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, mám problém s vodou v autě. Auto mám cca půl roku a nebyl s tím problém, ale minulý týden v Brně prselo a pod gumovou rohožkou u řidiče stála voda. Myslel jsem, že jsem to tam natahal na botách, ale ve čtvrtek v noci asi mrzlo a auto bylo ráno mokrý a pod rohožkou byla zase vlhko. Nemám nikoho, kdo by mi to prohlidl třeba na zvedáku, ale na co bych se měl podívat,kudy se tam voda může dostat? Začíná ten koberec trošku smrdět, tak aby mi to tam úplne nezplesnivělo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stará bolest felin - teče do nich kolem čelního skla. Musí se vyndat sklo, oddělat ta obvodová guma a bezvadně očistit a případně i vyvařit plechový "límec" kolem celého obvodu díry na čelní sklo (felina ještě nemá sklo lepené do kastle, ale má ho "vkládané do gumy"). Očištěné plochy ošetřit antikorozním nátěrem + v místech potřeby přeláknout. Nouzová oprava se dá na pár týdnů udělat i bez demontáže pouhým omáznutím čirým sanitárním silikonem kolem celýho obvodu tý těsnicí gumy. Zvaž, co má větší cenu - jestli vařit kastli auta, kterýmu zbývá pár měsíců do STK, kterou zjevně neprojde - anebo jestli to je "leštěnka", která nemá žádnej jinej problém, než tu díru "někde kolem" čelního okna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestraším. Píšu že se musí vyndat sklo a očistit rezavý místa na tom límci okolo - a TEPRVE V PŘÍPADĚ POTŘEBY NĚCO VYVAŘOVAT... Hlavně je ale důležitý, aby všecka místa kde očistí rez zase znovu zatřel něčím protikorozním, jinak mu to zrezne znovu a nejpozdějc na jaře mu do filcky poteče zas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, máte oba pravdu. Problém bude s největší pravděpodobností v tom čelním okně. Ono se uvidí, až se sundá to okno. Já měl stejný problém a když jsem sundal čelní okno, nevěřil jsem vlastním očím. Pod gumou byl rantl zrezlý jako liška, spíš tam už žádný nebyl. Navařil jsem nový plech a doteď mám v autě sucho. Ale pokud nemá kolega v garáži základní vybavení, pak bych mu doporučil, ať navštíví nějakého karosáře. Čus-bus, Felicius! :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...