Přejít na obsah

Zajištění světel proti krádeži


roman5a9

Doporučené příspěvky

úterý 27.1.2009 Octavia II Xenony fuč !§§ :feve::help::aggressive: auto, stálo na sídlišti v Praze jen !! 2noci . Dovezeno z JM a po třech dnech radosti , doma už je bez světel.

Auto bylo otevřené (bez porušení čehokoliv), kapotu otevřeli zevnitř klasicky páčkou, a vzali jen světla a kabely nechali. Parkované bylo naproti oken uprostřed řady aut. Drzost neskutečná

Mám dotaz (když si koupím jen halogonevé světla ) = co je potřeba vše nastavit změnit a upravit ?? (originál je auto nastavené a koupené s xenony)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úterý 27.1.2009 Octavia II Xenony fuč !§§ :feve::help::aggressive: auto, stálo na sídlišti v Praze jen !! 2noci . Dovezeno z JM a po třech dnech radosti , doma už je bez světel.

Auto bylo otevřené (bez porušení čehokoliv), kapotu otevřeli zevnitř klasicky páčkou, a vzali jen světla a kabely nechali. Parkované bylo naproti oken uprostřed řady aut. Drzost neskutečná

Mám dotaz (když si koupím jen halogonevé světla ) = co je potřeba vše nastavit změnit a upravit ?? (originál je auto nastavené a koupené s xenony)

uvazoval sem ze bych si nechal to proplatit rozpoctem , pak si zaplatil svtla halogenove a mel klid. Chapeteto !!§§ 3dny nova Octavia v Praze na sidlisti a je tu kradez (a to sem parkoval u vchodu) Sem znechucen :feve:

A nebo risknout to zaplatit spoluucast a dat tam znova svetla (a dat na to milotec mracitka ? myslite ze to odradi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ako pozerám v Prahe nejako idú čím ďalej tým viac po xenách, ja by som si ich tam dal znova, keď ti to preplatí poistovňa tak.. :) zas na druhú stranu naštvatie z možnosti znovaukradnutia svetiel a auto stále v servise... Xenony su lepšie ako halogény to tvrdí každý kto to vyskúšal, no a tie mračítka by ich mohli odradiť, ale kto vie uvidí sa keď ich tam dáš alebo budeš mať väčšie šťastie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že je to OII klasická, píše dovezená tak neviem a tie mračítka sú :prc::kol-98:

Je to Octavia II 2005 r.v. mracitka sem vybral na milotec (nabalastim tam toho lepidla co pujde at to drzi ) asi pujdu znova do Xenonu (tato sranda me stoji!!§ minimalne 5000kč spoluúčast (minimalne 1den dovolene) spis me zajima jak se postavi pojistovna k hrazeni prace !§ (snad zaplati jak svetla tak montaz a serizeni)

Pokud by to ukradli znova do mesice (asi bych si hodil maslu == davat 10 000kč za spoluucast pak bych nic jineho v praci nedelal nez vydelaval na spoluucast z kradezi :feve:

volal sem Jarov, Exner, nikdo z prijmacich servisaku v telefone nerikal ze by se to zas tak moc kradlo (pry se obcas nekdo objevi) ale ne nijak extra velkem mnostvi.

Poradte servis kam to dat ? jsem v Praze kratce a neznam servisy kvalitu apod (musi to byt ale autorizovany)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvazoval sem ze bych si nechal to proplatit rozpoctem , pak si zaplatil svtla halogenove a mel klid. Chapeteto !!§§ 3dny nova Octavia v Praze na sidlisti a je tu kradez (a to sem parkoval u vchodu) Sem znechucen :feve:

A nebo risknout to zaplatit spoluucast a dat tam znova svetla (a dat na to milotec mracitka ? myslite ze to odradi ?

Tak si to nech proplatit rozpočtem a pak si běž někam ty svoje koupit (vím, že to zní hrozně).

Alespoň na tom neproděláš, ne? Určitě tam nedávej halogeny. A mračítka by mohla trochu odradit. Nevím.

Karlos tady chválí Jarov do nebe, ale má tam znéměho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Neřešim to.Zajimá mě spiš jak mám zabezpečit kapotu aby mě nešvihli xenony ktery mám na autě měsic.Muže někdo kloudně odpovědět???

Mě chtěli ukrást světla tak, že prostě vytrhli přední masku. Byl to druhej incident na parkovišti v jednom menším městě na severu Čech.

Masku vytrhli, ale někdo je asi vyrušil, tak u toho asi skončili. Nemá cenu to chránit víc, jsou to idioti. Jediná možnost, nechat si to pojistit. Třeba u český si můžeš pojistit extra výbavu na autě na konkrétní částku. Nevím jestli to jde i jinde a nechci tu fungovat jako nějákej obchodní zástupce ČP :-)

Jde o to že neuděláš nic, pokud ho nechytíš u auta. A pokud ho chytíš, stejně nic neuděláš, protože když mu rozhodíš sandál a přeženeš to, budeš za debila ty :-)

Pojišťovna a pak doufat, to je nejlepší ochrana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Ritchieboy' : už jsem k tomu taky dospěl že zloděj pak ze vzteku muže udělat vyšší škodu když nedostane to po čem zrovna jde.Nejlepší je pojistka a vím že třeba Česká pojištovna která je bezkonkurence nejdražší má přímo ve smlouvě kolonku kde jsou uvedeny xenony zvlášt.

Dokud se levné xenony budou kupovat tak bude o něj zájem a naopak si myslím že se ty připady budou množít...OII už je hodně cenově přijatelná a tak zájem o xena jen tak neupadne.Bohužel! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako za středověku, useknout ruku a byl by klid! Holt policajti vždy jen pokrčej ramenama a tím je to u nich vyřízený. Dokud nebude víc objasněných případů, tak na nějaké klidné spaní můžeme zapomenout. Kdysi mi ukradli Š120, po té co jsem jí 2 týdny rozebíral, nalakoval a týden zase dával dohromady. A policajti? Jen to sepsali a za měsíc jsem jen dostal dopis, že se odkládá ... Na O1 origo autorádio a pak BOSCH aerotwiny. Uvidím jak dlouho mi na OII vydrží autorádio.

A proto mám pojistku a nemám a nebudu mít xeny. Možná i proto tady jezdí víc aut, co má přestavbu na xeny. Taky o tom uvažuji.

S tou pojistkou je to ale stejně problém, protože mám hodně bonusů a pak kvůli 3-4t přijdu o 36měsíců bonusů :-( Takže jsem se na to naposled vyprd a koupil rádio za svý)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povídal, že v Praze je pořád něco a každý den se krade. Kurv. mají seznam na objednávku a vyrazí.

Potom se díly objevují jak se slevou nebo prodám to a to.

PROSÍM NENAPÁDÁM NIKOHO, KDO ZDE NĚCO NABÍZÍ, TO BYCH SI NEDOVOLIL. MYSLÍM, ŽE JSOU ZDE VŠICHNI SLUŠNÍ A FANDÍ OII.

Kéž bych mohl říct to samý co ty ... Naopak si myslim, že je tady celá řada věcí kradenejch, s velkou pravděpodobností dokonce lidem tady odtud ... Je to hnus, krade se na objednávku, monžá i čumí, co se tu objeví v sekci KOUPIM ... Editováno: , autor: rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...