Přejít na obsah

Zajištění světel proti krádeži


roman5a9

Doporučené příspěvky

Hany - ak otázka smerovala na mňa, tak ten alarm je dvojcestný, ´má pekný diaľkový ovládač aj s displejom. Ak je auto v stave ostrahy, tak sa na displeji aj zobrazí, či boli otvorené dvere, alebo narušený interiér a pod. Ak by došlo k poplachu, tak okrem sirény na aute sa ozve aj pípanie toho DO (prívesok na kľúče), displej bliká a je možné si zapnúť aj vibračný režim. Takže ak máš auto pod oknami, nie je problém, dosah postačuje bohate. Ale dosah sa dá zistiť aj tak, že si necháš zistiť stav auta a získaš aj informáciu o teplote v interiéri. Ale skús dať vyhľadať Magicar 9000. Určite nájdeš ako návod, tak aj fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamante nasel jsem par info, na webu, chci se jen zeptat, ja tam mam i alarm z fabriky, kdyz tam doinstaluju tenhle, neni moznost, ze by se to hadalo??

A hlavne mne zajima, je instalace tohodle na servis nebo to zvladne i netechnik jako ja (Tzn. v navodu je receno sem strcte kabel, zadne vrtani der a tak :D )??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamante nasel jsem par info, na webu, chci se jen zeptat, ja tam mam i alarm z fabriky, kdyz tam doinstaluju tenhle, neni moznost, ze by se to hadalo??

A hlavne mne zajima, je instalace tohodle na servis nebo to zvladne i netechnik jako ja (Tzn. v navodu je receno sem strcte kabel, zadne vrtani der a tak :D )??

Hany, radeji investuj o tisic dva vice a nechej si to nahodit v odbornem montaznim stredisku kde delaji alarmy. Pro normalniho smrtelnika uz elektroinstalace v O II neni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite sa do toho nepúšťaj, ak si ako píšeš netechnik. Je fajn, ak by to inštaloval niekto, kto je znalý elektroinštalácie v OII. Ten firemný alarm ti ale bude zrejme nanič. Ale on sa myslím dá deaktivovať cez VAG. Tak ho tam skús nechať a uvidíš. V najhoršom budú pri poplachu hulákať dva (ak máš aj priestorové čidlo). Čisto teoreticky existujú aj len pagery, takže by to šlo pripojiť k origos alarmu a prenášalo by to len info o poplachu. Ale mne by už chýbal ten komfort. Pozriem na DO, či som naozaj zamkol a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat,

jak to funguje?

Jde o to, ze ja mam Sherloga, tedy nepotrebuju mit lokalizaci pres net. Potrebuji jen neco co mne v loznici zarve, kdyz to spusti alarm, popr. kdyby to toho kretena co mne prave rozbil okno vyfotilo tak to by byla balada....

Tak pak me napada pouze, pokud ma Sherlog nejaky spinany vystup pri vyvolanem alarmu, tak na ten vystup napojit libovolny GSM pager (treba i ten muj ATHOS-1202, v nastaveni pouze jako GSM pager) mas to vyresene. GSM pager ktery by posilal i zartoven staticky snimek nebo primo nejaky stream videa jsem nikde nezahledl na netu, ani firma ktera mi montovala alarm se zatim s nicim podobnym nesetkala ...

No dyť ti snad ze Scherloka zavolají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat,

jak to funguje?

Jde o to, ze ja mam Sherloga, tedy nepotrebuju mit lokalizaci pres net. Potrebuji jen neco co mne v loznici zarve, kdyz to spusti alarm, popr. kdyby to toho kretena co mne prave rozbil okno vyfotilo tak to by byla balada....

Tak pak me napada pouze, pokud ma Sherlog nejaky spinany vystup pri vyvolanem alarmu, tak na ten vystup napojit libovolny GSM pager (treba i ten muj ATHOS-1202, v nastaveni pouze jako GSM pager) mas to vyresene. GSM pager ktery by posilal i zartoven staticky snimek nebo primo nejaky stream videa jsem nikde nezahledl na netu, ani firma ktera mi montovala alarm se zatim s nicim podobnym nesetkala ...

No dyť ti snad ze Scherloka zavolají.

No bohuzel mam vyzkouseno, ze ti ze sherloga nezavolaji, kdyz ti nekdo rozmlati okno. I jsem se jich na to ptal, oni o tom moc nechteji mluvit, ale proste zaznamenaji jen pohyb, popr. pokus to nastartovat bez cipu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alebo ešte lepšie nemať ani celé auto, žiadny príjem, žiadny majteok. Vtedy ti dokoca budú aj sami dávať. Ďakujem pekne!

Taky nad tim uvazuju, jak by mi bylo bez placeni najmu, nafty, jidla, sipa,... jo to by byla balada a i pres to chodim na 8 a vice hodin do prace :-)))

Hany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Pánové, máte představu, jak rychle se dají xenony vymontovat, když nemám nijak mechanicky chráněnou kapotu? Mám Magicar, takže otevření kapoty zaregistruju. Pokud se nebudu párat s oblečením a vletím k autu v pyžamu, dám to pod 3 minuty-stihnu to nebo už budou i s xenonama v...?

(čas bohužel měříme až od otevření kapoty, ty přípravné kroky asi alarm nezaregistruje :( )

Editováno: , autor: FenderStrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, máte představu, jak rychle se dají xenony vymontovat, když nemám nijak mechanicky chráněnou kapotu? Mám Magicar, takže otevření kapoty zaregistruju. Pokud se nebudu párat s oblečením a vletím k autu v pyžamu, dám to pod 3 minuty-stihnu to nebo už budou i s xenonama v...?

(čas bohužel měříme až od otevření kapoty, ty přípravné kroky asi alarm nezaregistruje :( )

Nekde nekdo psal, ze 10 - 13 min.

H.

PS: Zapomnel si napsat jak dlouho ti trva vzit basebolovku do ruky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor, ja som dostal info od jedného člena fóra, že človek z Pantherlocku je starší pán, ktorý maily moc nemusí. Ale ten chalan sa s ním vie spojiť. Takže buď cez neho, alebo telefonovať.

kluci, ten chalan o kterem se Diamant zminuje sem ja, behem tohoto tydne se s Pantherlock muzem domluvim a dam vam info do konference jak s nim komunikovat. to zabezpeceni mm na aute nahozeny, jak jsem psal jiz vyse, a mohu ho jen chvalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pantherlock kontakty: tel +420 596014056, mobil: +420 604987746

Pan Lastomirský není opravdu přítelem techniky, i ten mobil nosí jeho paní (aspoň já mám tuhle zkušenost). Není snadné ho zastihnout, ale pokud voláte na mobil, paní Lastomirská to vyřídí případně řekne, kdy bude manžel na pevné lince.

PS: Zapomnel si napsat jak dlouho ti trva vzit basebolovku do ruky pivo.gif

nebo golfové "železo"

Kdepak, tři minuty jsou včetně otevření trezoru ;) K autu jdu se sedmnácti 9mm argumenty...velmi pádnými :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Bydlím v centru Prahy a zkušenost nejen s octávou mám takovou, že čím víc auto včetně příslušenství zabezpečím, tím víc ho potom čórkař dokurví, když z něj něco chce. Zadělal jsem zámky...šli oknem, nalepil jsem folie...sli predním oknem...prišrouboval jsem kastlík rádia...domlátil půlku palubky...jenom to auto mi vždycky nechají, ale někdy si připadám jako dárce součástek. Respektive připadal jsem si....časem jsem přišel na to, že nejlepší je, když se auto tváří jako, že nic extra nemá. Nemám rádio, xenony, navigaci...nic. Ale přitom to tam všechno mám. Jen to obnáší určité kompromisy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...