Přejít na obsah

Xenony - dodělání


Chadwick

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Před čtyřmy měsíci jsem koupil novou Škodu Octavii RS. Bohužel bez xenonů a proto jsem zakoupil xenonovou sadu Xenium 6000 k. Po týdnu užíváni mi po nastartování nenaběhlo pravé světlo, respektive nabíhalo sporadicky, z 10 pokusů třeba 4 krát. Když se k tomu po nějaké době přidalo i levé světlo, sadu jsem vyndal a vyreklamoval. Koupil jsem tu samou, namontoval a po měsíci provozu mi zase začíná blbnout pravé světlo, že nenaběhne a musím opakovaně zapnout světla. Už mi to tak štve, že mam chuť auto poslat ze skály. Můžete mi někdo poradit, kde může být problém ??? (světla rozvicuji až po nastartování a mám namontovány kenselery, vyrovnávače napětí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělání origo xenonů, přijde na +- 15tis.

potřebuješ, světla, ŘJ regulace, čidla na přední a zadní nápravu, kabeláž

+ docela dost práce

k té předváděčce - je pravděpodobné, že je to verze na vývoz (např. do Litvy se dodávají v té výbavě co píšeš)

podle VINu se to dá zjistit

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj, určitě mne budete nenávidět, že se ptám na takovou věc, kterou jistě probíráte na jiném fóru, ale já za boha nemůžu najít nic, co by mi pomohlo. Chtěl bych na Octavii facelift po drobné havárii dát xenony místo klasických halogenů. Chtěl bych vědět, jestli je možné to nějak jednoduše zapojit bes snímačů, bez naklápění, pouze naklápění kolečkem jako origo halogeny, Pokud ano, pošlete mi prosím schéma přepinování konektorů a způsob aktivace Vagem, Všem předem děkuju za pomoc, sem bezradnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

ahoj odborníci :)prosím vás o radu vyplatí se předělávat na xenonový světla?Myslím komplet s naklápěním atd..popřípadě jak je to složitý co to obnáší a hlavně kolik to koštuje.Nebo je mezi vámi někdo kdo to přímo předělává?díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...