Přejít na obsah

Sport kit nebo RS


mc2uba

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Dnes jsem viděl (v Jihlavě) na vlastní oči Rapida s 1.4 TSI DSG - bílý, s Cameloty - krásné auto, jehož zadní část fakt vylepšuje ten malý spoiler na pátých dveřích. Krásná varianta. Byla tma, takže jsem se nemohl podívat na verzi interiéru. Každopádně měl středočeskou značku. Palec nahoru, Rapid je designově velmi povedený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Jaký máte názor na ty černé kola? Mě už to právě přechází i s tou černou střechou. Chtělo by to něco nového. Černé kola jsou pěkné na metr od auta když stojí, jinak je to jako plecháč. Černá střecha jako nutnost k bílému autu? Proč? Navíc Rapidu nepomůže nic z tohoto paketu z čelního pohledu. Pořád to bude úzká vyskoká krabice. Chtělo by to něco mezi obyč a tím šíleným tuningem dvoubarevným. Snížit a roztáhnout blatníky. Popřípadě uřezat kus střechy a posadit ji níž.. Ale to už by tam mohl jít V8 motor atd.. :kol-48:

Editováno: , autor: mx6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak sem přidávám nějaké ceny sport paketu z tohohle katalogu příslušenství strana 3-4....... :kol-27:

 

5JH 071 600...........5929Kč

 

5JH 071 729...........4439Kč

 

5JH 071 640A........2247Kč

 

5JA 071 311A........742Kč

 

5JA 064 317..........1112Kč

 

5JA 064 317A........1112Kč

 

5JA 064 317D........1112Kč

 

5JA 072 530A........cena ještě není stanovena

 

5JH 064 317..........cena ještě není stanovena

rapid-prislusenstvi-katalog.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...