Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

tak abych se vrátil zpěz k tématu..známej má rapida už 4 dny v servise a nikdo mu nedává vědět,jestli je to kotouči,kolama,geometrie,či něco jiného..je to vlastně pro něj takové téma"čekání na rapida" zatím je to předčasné,ale platí i u aut,že když bude mít několikrát po sobě tu samou závadu a pořád se bude vracet do servisu,že může zažádat o vrácení celé částky nebo nový vůz?? :kol-148:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... měl jsem možnost vyzkoušet několik Rapidů, nyní jsem měl po sobě dva k týdenímu testu (1,2 TSI a 1,6 TDI) a dá se říci, že občas (zvláště po pražských koskách) nějaký plast lze zaslechnout, ale brzdy byly bezproblémové a to jsem je občas náležitě využíval :)

 

Jinak, hluk od plastů jsem zaslech i v novém Golfu :( , kterého jsme také měli na test http://www.vw-scene.cz/predstavujeme/3362-volkswagen-golf-sedme-generace-test.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když teďka příjede do servisu rapid s nějakou závadou,musí servis závadu popsat a odeslat do škodovky žádost před opravou a musí čekat na vyjádření a hlavně nesmí do té doby nic opravovat!!!! Škodovka poté dá přesné instrukce jak pokračovat s opravou nebo se na to přijedou podívat jejich technici.Protože vyšlo nařízení nic neopravovat a posílat nejdříve žádost před opravou.Jiný postup není povolen ,jinak nic není hrazeno!!!Kamarádovi nedávno na rapidu už měnily 5 dveře zdůvodu špatně zaskleného skla(při otevírání víka zavaz.prostoru odírá lak střechy-při otevírání je hlučné)-auto přistavil do servisu a poté bylo odvezeno na týden do automobilky v MB,kde vše opravili.......vyjádření:provedena kontrola a výměna kompletních pátých dveří-závada odstraněna.Jo a vrácení peněz nebo auta-závadu ti vždy opraví :kol-28: .Jo a po delší dobu ti pučej náhradní auto-kámoš měl pučenou oktávku2-zdarma,platil pouze palivo. :kol-25:

tak abych se vrátil zpěz k tématu..známej má rapida už 4 dny v servise a nikdo mu nedává vědět,jestli je to kotouči,kolama,geometrie,či něco jiného..je to vlastně pro něj takové téma"čekání na rapida" zatím je to předčasné,ale platí i u aut,že když bude mít několikrát po sobě tu samou závadu a pořád se bude vracet do servisu,že může zažádat o vrácení celé částky nebo nový vůz?? :kol-148:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že vady typu páté dveře, jsou prostě běžná věc, která se může stát téměř u většiny vozů téhle třídy - proto jsou tu nějaké záruky. Svět není ideální, takže spotřební zboží může vady vykazovat stejně tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám. Ber to jako posledni varovani. Zadal jsem te opakovane, abys tyto prisprostle, hanlive a hloupe vysvetlivky zkratky HTP do prispevku nedával a uz vubec ne do kazdeho, kde napises HTP.

Pokud ti tvuj intelekt nedovoluje to pochopit, dostaneš dalsi varovani a s nim zakaz vstupu na forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se rozhoduji a mám nakročeno k objednání auta,budu rád když sem v nejbližšší době napíšeš jak to dopadlo s reklamací toho chvění,docela by mne totiž zajímalo čím to je.

Chci koupit naftu-větší váha na nápravě atd.

Editováno: , autor: verbatimex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: manfroto

 

Nemyslím si, že škodovka by měla důvod ještě snížit ceny. Prodejnost je myslím si solidní, první 3 místa v prodejích v ČR mají zajištěné.

Takže je podle mě velmi málo pravděpodobné, že by šly ceny ještě níž.

 

Btw: Na Slovensku byl Rapid dokonce nejprodávanějším autem vůbec za březen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...