Přejít na obsah

Přestavba Octavia 1.6 55KW na 74KW


idefix

Doporučené příspěvky

Zdravím chlapi možná i ženy. Potřebuju radu jak překopat elektriku s motorem octavie 1.6i 74Kw do 1.6i 55Kw. Vyměnil jsem motor, řízení motoru a elektriku motorového prostoru na auto osazené kabeláží z 55-ky. Provedl jsem výměnu komfortky imobilizéru sp.skříňky s kroužkem a klíčem, budíků jelikož je v nich uložen imob.Na diagnostice nic nemám ale mašinka mi nechce otočit motorem. Jen doufám že nebudu muset překopat komplet elektriku i uvnitř vozu. Prosím o jakokoliv radu. Mám už z toho hlavu jako pátrací balón je tam opravdu strašně moc drátů. Díky Idefix

Editováno: , autor: idefix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau. Dělal jsem stejnou úpravu a jediný co mě brzdilo byl imobilizér, opravdu ti zhasne kontrolka? :) ... co si matně vspomínám tak jsem měl prohozený nějaký dva kabely co vedou od motoru k budíkům konkrétně to byla asi hnědá svorkovnice v boxu pod stěračema :kol-139: měl bych to mít někde vyfocený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...