Přejít na obsah

Vytlmenie dveri kufra


farkihome

Doporučené příspěvky

Uz dlhsie ma trapilo, ze zadne dvere na Superbe boli ako dvere na 1203. ;) Ked som ich zavrel ozvalo sa neuveritelne dlhe zvonenie. Zistil som, ze na dverach (cast sedan) je zhola NIC. Prosto, holy plech! Kupil som teda izolaciu hrubky 5 mm, ktorej specka je nasledovna: Odhlučňovací, zvukovopohltivý, tlmiaci a tepelnoizolačný materiál. Nechcem tu spamovat produkty, rad napisem cez SZ, ale 1 m stvorcovy stal 7,50 € bez DPH. Vyrabaju dokonca aj zivicovu, ktora mi veeeelmi pripominala Dynamat ci jak sa to vola. Jeden stvorec vsak stoji len tusim 18,- €, co je vyborna cena. Kedze je zima, v kufri som nechal teplovzdusny ventilator, ktory mi ho pekne vyhrial, aby mi to chytilo. Viac napovedia fotky. Teraz ked zavriem kufor, ozve sa NIC! UPLNE TLMENE NIC. ;)

post-21106-0-56946000-1354209071_thumb.j

post-21106-0-82612700-1354209080_thumb.j

post-21106-0-95901500-1354209093_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

http://www.izolex-ba.sk/produkty-a-sluzby.php

ach chlapci. vy to tomu Zralokovi fakt zeriete? ja mam pocit, ze kde sa ozve on, zavana to skoro vzdy aroganciou a povysenectvom. zial. samozrejme, ze sa mi to nechce po jednom kazdemu pisat. v kazdom slusnom fore, za ktore mimochodom povazujem aj toto, je zakazane propagovat tovary a sluzby, inak hrozi BAN. to je jediny dovod, preco som to sem nedal. a nech sa ma zastanu ti, ktorym som link hned do SS poslal bez akychkolvek postrannych umyslov. teraz som nestihal, kedze su sviatky a venujem sa rodine. ja, na rozdiel od mnohych inych, ked nieco viem, opravim, upravim, vypimpujem a pod., velmi rad sa o to podelim. ostatne, mnohi asi nasli napr. moj tutorial na montaz cuvacich senzorov do Audi A4. takze Zralok, nabuduce si mozes odpustit ten arogantny ton, ktory prezentujes nie len v tomto vlakne. keby mal niekto doplnujuce otazky, pokojne piste, rad odpoviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

a český zástupce firmy je firma http://www.karto.cz/

a to co jsem zjistil já :

Dobrý den pane X

Nabízíme izolační desky:

IZOMAT 1,35m/1m tlošť. 25 mm cena bez DPH 780.--

Aralamino 1m/1m tloušť. 9 mm cena bez DPH 520,--

Aralamino 1m/1m tloušť.5 mm cena bez DPH 470,--

Aralamino 1m/1m tloušť.15 mm cena bez DPH 605,--

DPH se připočítává 20%

Cena dopravy odvisí od počtu kusů a do jakého konkrétního města.

S přáním hezkého dne

Věra Řezníčková

KARTO Trutnov spol. s r.o.

Horská 85

541 01 Trutnov

tel/fax: 499 811 071

tel/fax: 499 816 319

tel/fax: 499 817 866

mobil: 603 912 525, 733 336 626

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...