Přejít na obsah

Ruplo tahlo ZL dveri


hurtik

Doporučené příspěvky

Zdravim,tak se mi stalo,ze mi spadlo zadni okno.Jsem to rozebral a zjistil jsem,ze rupl maly cerny plastovy kousek.Po informovani v nekolika prodejnach jsem zjistil,ze kvulu takovemu "nesmyslu" je potreba koupit cele tahlo za 1300Kc.Chci se optat,jestli nekdo nevite kde tento kousek sehnat,dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím, řešil jsem stahovačku na předku. Záleží z kterého roku máš auto. Pokud je to před facelift, nezbyde ti nic jiného, než tu stahovačku koupit novou, protože "starý typ" se již nevyrábí a nový je úplně jiný, ale jde zaměnit aniž bys musel cokoli upravovat. Je to nejpohodlnější a nejrychlejší 100% oprava. Pokud máš facelift, tak se prodávají ty plastové komponenty. (Já se ptal na předek). Potom ji musíš rozhodit a vyměnit ten "jezdec" co ti odešel. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli Ti praskl ten plast co jezdí po kovové lyžině, jsou do něho ukotvené lanka a plast je zacvaknutý v plechu co drží okno tak ten plast stojí cca do 50kč, pokud máš starou stahovačku, tak musíš vyměnit i tu plechovou "svorku" co drží okno, cca 250kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Pánové.Dnes jsem konečně opravil přední pravé dveře u Octavky.Také spadlo sklo a navíc jsem si namotal lanovody když jsem to zkoušel vytáhnout zpět.Takže nová celá stahovačka originál- 1450 kč vč. poštovného.Práce jsem se bál jako čert kříže ale díky fóru jsem věděl jak na to.Stačilo jen vyšroubovat starou ven, přehodit motorek a novou s motorkem vložit zpět.Vše funguje jak má.Zadní pravé dveře musim také dát do kupy, ale tam je v háji jen ten plastík, takže oprava bude za pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jóóó padací okýnka je tradiční bolest oktávek asi jako zarezlý stěrače. Dělalo se tam několik různejch typů těch plastových kurzorů. Jestli to ještě nemáš vyřešený tak mi ho zkus vyfotit. Nějaký tyhle plastový šmejdy se dělají u nás ve fabrice, když ho tu budeme mít tak ti ho pošlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj kluci, mám takový problém. u mé Octavia (2003) mi po odemčení dveří zůstaly zadní dveře za řidičem zamčený a nedají se ani zvenku ani zevnitř oddělat. Poraďte mi prosím co mám dělat, protože bez otevření dveří nemůžu oddělat tapacirung a opravit to. Děkuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jestli Ti praskl ten plast co jezdí po kovové lyžině, jsou do něho ukotvené lanka a plast je zacvaknutý v plechu co drží okno tak ten plast stojí cca do 50kč, pokud máš starou stahovačku, tak musíš vyměnit i tu plechovou "svorku" co drží okno, cca 250kč

Nemas nejake foto pripadne cislo dilu?Mam r.v.99 a vcera se mi stalo,ze jsem otevrel prave zadni okno,neco malinko kruplo a uz neslo nahoru.Tak jsem jel do servisu a tam me vymontovali nejaky velky blazinec vcetne motorku a dali zespod drevenou tycku at prej muzu aspon jezdit a rekli,ze nahradni dil stoji cca 2000,- .Tak se ptam jestli me nechcou natahnout,popripade,kde se to da koupit a kolik to stoji.Mam precvaknute i to lanko,udelali mi to v tom servisu,nechapu sice proc,ale udelali to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli Ti praskl ten plast co jezdí po kovové lyžině, jsou do něho ukotvené lanka a plast je zacvaknutý v plechu co drží okno tak ten plast stojí cca do 50kč, pokud máš starou stahovačku, tak musíš vyměnit i tu plechovou "svorku" co drží okno, cca 250kč

Nemas nejake foto pripadne cislo dilu?Mam r.v.99 a vcera se mi stalo,ze jsem otevrel prave zadni okno,neco malinko kruplo a uz neslo nahoru.Tak jsem jel do servisu a tam me vymontovali nejaky velky blazinec vcetne motorku a dali zespod drevenou tycku at prej muzu aspon jezdit a rekli,ze nahradni dil stoji cca 2000,- .Tak se ptam jestli me nechcou natahnout,popripade,kde se to da koupit a kolik to stoji.Mam precvaknute i to lanko,udelali mi to v tom servisu,nechapu sice proc,ale udelali to.

Vyndali Ti celou stahovačku, nová se všemi díly stojí cca 1450,- (kupováno cca před měsícem ve Škoda servisu). Fotky plastu (cca 50kč) pošlu, ale pokud máš prasklé lanko, tak je to na celou stahovačku. Zkoušeli jsme lanka měnit, ale nedařilo se nám zalisovat a zacínovat koncovky tak aby na to bylo spolehnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha tak to je dobry kdyz precvak. lanko. No aspon maji jistotu dalsiho kseftu. Jinak ja jsem si to opr. sam a myslim ze to prezije auto :D

Hmmm,tak dik za info.Do toho servisu jela manzelka s potomkem:-(

Nrbyl jsem u toho:-(No tak me to bude stat dvojku.No asi to dostane stara k vanocum,bo se nechala utahnout na varene nudli.

Tak Vam vsem dekuji za moc zajimave info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Návštěvník

Takze asi stahovacka se da opravit - pokud praskl jen plast

Je nato opravna sada jako na kazdy dil. Ja zase shanel opravnou sadu do brzd. prasatek a dalo taky zabrat.Vyprodano - Skodovka vubec nemela a snad ani nevedla cislo dilu tech gufero :( ale posledni dve sady jsem sehnal na posledni chv.

Mam tu par info :

Mam pocit ze se daji sehnat origo opravarenske sady primo na ty pojezdy. Skus se zeptat u nekoho kdo ma dily vw

Heh no zrovna tenhle púroblém jsem minulý týden řeši. V českém VW servisu mi řekli že náhradní opravná sada na stahovačku na třídvířko není v celé evropě. A tak jsem se na zkoušku vydal k německým sousedům 5 km za hranice. Dostal jsem opravnou sadu na počkání (celokovové úchyty) a za necelých 36,- EUR.

Takze nehledat u Skody, ale u Volkswagenu - mrkal jsem jak jsou provedene stah. u starsich Seatu a reknu ze tam to je bytelne ja prase. A ty blbci ve Skode to vyrob. z plastu fuj

Co tomu rikate - mam dobre informace ?

post-25-1160051454.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jestli Ti praskl ten plast co jezdí po kovové lyžině, jsou do něho ukotvené lanka a plast je zacvaknutý v plechu co drží okno tak ten plast stojí cca do 50kč, pokud máš starou stahovačku, tak musíš vyměnit i tu plechovou "svorku" co drží okno, cca 250kč

Kde ten plast prosím Tě seženu??? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...