Přejít na obsah

Autopotahy od firmy MAD


baurak

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Takze dnes mi prisiel ich vzorkovnik, poziadal som on len v utorok a napodivu je uz doma, prisla jedna obalka a v nej nastrihane asi 50ks latky, kozienky s podsivkou. Objednal som si tie vzorky len z toho dovodu ze mam prepalenu sedacku spolujazdca a myslel som ze mi na to sadne nejaka vzorka kedze mam od nich tie potahy. No asi uz tu moju vzorku nemaju :( Ale aspon som vyskusal tu dodavku na ktoru ste sa stazovali, neodpovedali na email ale prislo. Len som rozmyslal objednat nove potahy, nevie niekto ako zadat objednavku so specialnymy poziadavkami vysitia napisov a pod. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, měl bych na Vás, co máte autopotahy od MADu pár dotazů. Jako asi Vám všem tady se mi mooooc líběj. Koukal jsem na jejich oficiální stránky autopotahy.sk / na montáž a maj tam ukázku, jak to montujou na Octavii II. Já mám F 1 a koukal jsem, jak to montujou dole u sedaček u řidiče a spolujezdce, že to tam jen tak jakoby zastrčej a nějak zaháknou, ale když jsem koukal k sobě uF1, tak nevim, jak bych to tam zastrčil, protože mi ten sedák od toho plastu dole nešel oddělit. A pak mám další dotaz, jestli se to používáním, jak se na tom sedí atd. nějak časem neshrne? Kámoš mi radil, abych si spíš nechal pošít ty sedačky do kůže, vyšlo ho to u Golfa na 7500,- tak to je takřka stejná cena, tak nevím, co se vyplatí. To pošití si nechal udělat zde : www.woo-doo.eu. Co si o tom myslíte? Předem děkuji za odpověď a za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
pozicaj som si foto od alien :) ,take nieco by som chcel na boko kozenka a strede latka.

a alcantru ako vypada ako textil -dierava latka?

Nedej na kamoša, je to nesmysl. Druhým rokem vlastním potahy od firmy MAD a absolutní spokojenost. Boky mám koženkové v barvě silver a středy v červené RS, barevně podobné jak má ROBO PP. V zimě je to na prvý poses opravdu chladnější, ale v létě bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedej na kamoša, je to nesmysl. Druhým rokem vlastním potahy od firmy MAD a absolutní spokojenost. Boky mám koženkové v barvě silver a středy v červené RS, barevně podobné jak má ROBO PP. V zimě je to na prvý poses opravdu chladnější, ale v létě bez problémů.

mas ako ten CLASSIC alebo RS DESIGN?daj aj foto ako mas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem od nich dostal meil s cenikem.

máme nasledovné cenové skupiny autopoťahov.

0 skupina : 3284,- ck

1 skupina : 3998-, ck CLASSIC COLLECTION S AUTOTEXTIL OKRAJOM BLACK,

FASHION, FASHION NIMBUS

1A skupina : 4855,- ck CLASSIC COLLECTION S AUTOTEXTIL OKRAJOM ANTRACIT,

CAMEL, ACHAT, NIMBUS

2 skupina : 5141,- ck RS DESIGN COLLECTION S AUTOTEXTIL OKRAJOM BLACK,

FASHION, FASHION NIMBUS ( AJ SUPERB ANTRACIT , SUPERB BLUE )

2A skupina : 5569,- ck RS DESIGN COLLECTION S AUTOTEXTIL OKRAJOM ANTRACIT,

NIMBUS, ACHAT, CAMEL ( AJ SUPERB ANTRACIT, SUPERB BLUE )

3 skupina : 7997,- ck CLASSIC COLLECTION S LEATHER LOOK OKRAJOM

4 skupina : 8854,- ck RS DESIGN COLLECTION S LEATHER LOOK OKRAJOM

5 skupina : 9425,- ck DYNAMIC COLLECTION

6 skupina : 11995,- ck ALCANTARA PERFO S LEATHER LOOK OKRAJOM

7 skupina : 13280,- ck ALCANTARA IL S LEATHER LOOK OKRAJOM

ceny sú uvádzané s DPH pre 5 miestne vozidlá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...