Přejít na obsah

Autopotahy od firmy MAD


baurak

Doporučené příspěvky

Tak se chlapi přiznejte,kterej tu barevnou kombinaci opsal? :D

Taky pěkný,fakt to kopíruje sedačky jak když je to z fabriky. :palec2:

Taky jsem si všiml, když jsem to tu procházel :) Já je mám už od léta, to ale není důležité..když jsem v servisu procházel vzorky, tak jiná možnost, co by ladila s červeným flamencem, se mi nelíbila..takže klasika, RS Red. jinak jsem docela dlouho čekal, ta červená jim v tu chvíli právě došla, tak mi paní psala, že tam samozřejmě budu mít malý dárek, až to budou posílat. tak jsem odpověděl, že by mi udělaly radost 2 polštářky za okno na plato..no a byly tam, z té červené ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si všiml, když jsem to tu procházel :) Já je mám už od léta, to ale není důležité..když jsem v servisu procházel vzorky, tak jiná možnost, co by ladila s červeným flamencem, se mi nelíbila..takže klasika, RS Red. jinak jsem docela dlouho čekal, ta červená jim v tu chvíli právě došla, tak mi paní psala, že tam samozřejmě budu mít malý dárek, až to budou posílat. tak jsem odpověděl, že by mi udělaly radost 2 polštářky za okno na plato..no a byly tam, z té červené ;)

Takové jednání firmy potěší,oni nezchudnou a ty nezbohatneš,ale udělá to radost. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ešte jedna otázka. Niektorí tu písali, že si kupovali aj látku na metráž, z dôvodu použitia na tapec dverí. Robil to už niekto z tej látky. Je na to vhodná? Ak áno, hoďte foto a postup. Ďík.

Tak čo chlapy, nikto ešte nečalúnil tou látkou tapecy? Podeľte sa o skúsenosti..... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ešte jedna otázka. Niektorí tu písali, že si kupovali aj látku na metráž, z dôvodu použitia na tapec dverí. Robil to už niekto z tej látky. Je na to vhodná? Ak áno, hoďte foto a postup. Ďík.

Tak čo chlapy, nikto ešte nečalúnil tou látkou tapecy? Podeľte sa o skúsenosti..... -_-

Např. já ti odpovídal 6.1. ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
OK OK. Ďík, len som čakal ďalšiu reakciu od niekoho kto by mi povedal: "jo a jde to v poho". kol3 kol3

Když vidím MAD, nemůžu si nevybavit jeden mail, který nám poslala jedna paní od nich jako pomůcku :specool:

----- Original Message -----

From: MAD SR

To: ***

Sent: Thursday, May 18, 2006 11:51 AM

Subject: OCTAVIA S FACELYFTOM OD ROKU 2000 A VIAC

Váž. obchodný partner,

zasielam Vám pomôcku pre identifikáciu objednávok na autopotahy pre OCTAVIU.

OCTAVIA bez facelyftu do roku 2000 má 1 ks bieleho sklíčka na zadnom svetle

OCTAVIA s facelyftu od roku 2000 a viac má 2 ks bieleho sklíčka na zadnom svetle

OCTAVIA bez facelyftu a OCTAVIA s facelyftu majú rozdielne sedadlá. Preto Vás žiadam o presnú identifikáciu typu starej OCTAVIE.

prajem pekný deň ***** ****ová,

zároveň by som Vás chcela informovať o nadviazaní spolupráci s prepravnou firmou GEBRUDER WAIS. Firma TOP TRANS už s nami nerobí.

...fakt mě to dost pobavilo :p (nic ve zlym)

jinak sou ty potahy fakt dobrý :palec2:

Editováno: , autor: ph007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na konkrétní látce. Já mám RS Blue a ta je hrozná :( ! Pro aspoň nějakou možnost bylo nutné oddělit látku a molitan a i tak je hrozně pevná a netvárná. Čalounice byla "na prášky" a při detailním zkoumání to není 100% ono. Netuším, jak dělají origo tapecy RS, ale je to asi ta stejná látka a tak to prostě musí nějak jít.

Tak som in napísal mail-a, s otázkou či je látka ktorú som si vybral pre poťahy vhodná aj na čalúnenie. Odpoveď bola nasledovná:

JE MOZNOST ZAKUPIT LATKU SAMOSTATNE, NEVIEM VAM ALE POVEDAT CI JE VHODNA TATO LATKA NA CALUNENIE. MY DORIESUJEME CALUNENIE KOZOU.

Tak som zasa o trochu múdrejší.... :wacko::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:w00t1::wallbash::w00t1::wallbash:

Tak som in napísal mail-a, s otázkou či je látka ktorú som si vybral pre poťahy vhodná aj na čalúnenie. Odpoveď bola nasledovná:

JE MOZNOST ZAKUPIT LATKU SAMOSTATNE, NEVIEM VAM ALE POVEDAT CI JE VHODNA TATO LATKA NA CALUNENIE. MY DORIESUJEME CALUNENIE KOZOU.

Tak som zasa o trochu múdrejší.... :wacko::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Uvazuju o koupi potahu od tyhle firmy do jedny octavky predfaceliftem a mam dve otazky. Za kolik maji potahy do predfaceliftove octavky (tedy bez operek)? Nemate nekdo jejich cenik? A muj druhy dotaz, jaka barevna kombinace je podle vas vhodna do predfaceliftoveho interieru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvazuju o koupi potahu od tyhle firmy do jedny octavky predfaceliftem a mam dve otazky. Za kolik maji potahy do predfaceliftove octavky (tedy bez operek)? Nemate nekdo jejich cenik? A muj druhy dotaz, jaka barevna kombinace je podle vas vhodna do predfaceliftoveho interieru?

já mám taky predface a budu si tam dávat šedý boky s červeným vnitřkem a červeným obšitím. ale to záleží na tom v jaký barvě máš tapecy. já je mám červený takže u tý barvy zůstanu

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik te to bude stat? Nemas nejakej jejich cenik?

Dobrý deň,

>

> ďakujem za email. Po zaslaní Vašej adresy vám posielam bezplatné vzorky

> textilných materialov. Platba je na zálohovú faktúru. Objednávky plníme do 5

> dní formou balíka po prijatí platby na Vašu adresu.

>

> máme 4 cenové skupiny autopoťahov.

>

> 1 skupina : 3273-, ck / ACTIVE, SENNA , F 1.... /

> 2 skupina : 4451,- ck / RS DESING, SUPERB /

> 3 skupina : 7438,- ck / automobilová syntetická koža v kombinácii s

> textilným materialom z 1 a 2 skupiny /

> 4 skupina : 9378,- ck DYNAMIC COLLECTION

> 5 skupina : 11305,- ck ALCANTARA + LEATHER LOOK

> 6 skupina : 12 495,- ALCANTARA IL + LEATHER LOOK

>

> ceny sú uvádzané s DPH pre 5 miestne vozidlá

Tohle mi poslali. Já si budu pořizovat červenou z řady RS design, ale nevím jestli jsou v ceně i loketky. Ale co sme je kupovali do druhýho auta tak to bylo za podobnou cenu s loketkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl ve Škodovce, kde nabizeji potahy od MAD. Ten chlapik mi rikal, ze vsechny potahy jsou delany pro bocni bagy a maj loketky. Cena te 1.skupiny je 3300Kč :-) Takze nevidim duvod proc to objednavat primo ze slovenska :-)

já si je budu určitě objednávat tady z třebíčskýho F3K, ale nebyli mi tam schopni říct jak je to s těma loketkama, tak proto sem psal přímo MADu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám dotaz na ty, co už potahy MAD mají. Uvažuji o koupi, chci textilní. Chtěl bych jednobarevnej základ bez vzorku a sedák a záda z něčeho hrubšího (o odstín vedle). Už mi poslali katalog i vzorky, ale problém je, že jsem nikde nenašel ten základní materiál z kterého je celý potah ušit. Poslali toho hodně, ale všechno má nějaký vzorek. Nebo mají prostě nějaký standardní materiál? Prosím ty, co ty potahy mají ať mi napíší, co je za materiál ten základ. Díky.

P.S. napsal jsem jim mail, tak jestli odpoví, tak to sem hodím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz na ty, co už potahy MAD mají. Uvažuji o koupi, chci textilní. Chtěl bych jednobarevnej základ bez vzorku a sedák a záda z něčeho hrubšího (o odstín vedle). Už mi poslali katalog i vzorky, ale problém je, že jsem nikde nenašel ten základní materiál z kterého je celý potah ušit. Poslali toho hodně, ale všechno má nějaký vzorek. Nebo mají prostě nějaký standardní materiál? Prosím ty, co ty potahy mají ať mi napíší, co je za materiál ten základ. Díky.

P.S. napsal jsem jim mail, tak jestli odpoví, tak to sem hodím

Tak si skoč do autosalonu Škoda. Potahy MAD tam prodávají a mají tam udělaný katalogy se všema kombinacema barev a materiálů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...