Přejít na obsah

Autopotahy od firmy MAD


baurak

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

V mojej OII mám také isté ako VladoFII, len ja som si dal urobiť aj opierky hlavy zo striebornej látky, teda aspoň tie predné časti, boky sú čierne... Odporúčam!!! Poťahy sedia presne. Stály ma 228,00 € ale sú fakt super...

Toto je stránka predajne, autosalónu, kde som to objednal:

http://www.autosortiment.sk/index.cfm?modu...CategoryID=6944

Oficiálna stránka výrobcu: http://www.autopotahy.sk

post-39982-1264365810_thumb.jpg post-39982-1264365821_thumb.jpg post-39982-1264365834_thumb.jpg post-39982-1264365842_thumb.jpg

Editováno: , autor: gugi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a dámy,

neodolal jsem a objednal si potahy do svojí Octy...

Nádhera, kvalitná zpracování... Můj brácha když to viděl myslel, že mám nové sedačky. Fakt doporučuji ;)

Pro zvídavé přikládám foto (sorry za kvalitu ale byl po ruce jen telefon)....

post-28721-1264508188_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak to jsou nádherný potahy. Kde se to dá koupit u nás v ČR ???

ahoj já kupoval na http://az-autodoplnky.cz/cz-kategorie-105063.html jsou fakt luxusní doma jsem je mel za 9dní.Sice chteli nejdřív zálohu tak jsem měl slepenou prdel ale potom bezva spolupráce.Doporučuji

vzal jsem si tyhle http://az-autodoplnky.cz/cz-detail-297106-...ection-red.html :p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Taky je mám v merku. Někde jsem četl, že natáhnutí potahů je docela pakárna.

Je to dopravdy taková hrůza?

Taky si je chceme pořídit. Po přečtení mnoha příspěvků, kde si lidi sdělují svoje "úžasný" pocity s navlíkáním potahů jsme se rozhodli, že spojíme příjemný s užitečným, tzn., že využijeme skutečnosti, že se budeme v létě pohybovat na Slovensku, uděláme si tedy výlet do Rimavské Soboty, a necháme potahy natáhnout přímo tam (s čímž nemají v MADu žádný problém) Cena montáže je 17 Euro, což není zase tak závratná suma a za ušetření nervů to rozhodně stojí. Cena za potahy v Kč se přitom nemění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Taky si je chceme pořídit. Po přečtení mnoha příspěvků, kde si lidi sdělují svoje "úžasný" pocity s navlíkáním potahů jsme se rozhodli, že spojíme příjemný s užitečným, tzn., že využijeme skutečnosti, že se budeme v létě pohybovat na Slovensku, uděláme si tedy výlet do Rimavské Soboty, a necháme potahy natáhnout přímo tam (s čímž nemají v MADu žádný problém) Cena montáže je 17 Euro, což není zase tak závratná suma a za ušetření nervů to rozhodně stojí. Cena za potahy v Kč se přitom nemění.

Takže nakonec jsme objednali potahy s okrajem Leather look black a středem z Variety nimbus. Dovolená na Slovensku už proběhla a skutečně jsme si jeden den udělali výlet do Rimavské Soboty a nechali jsme si potahy namontovat přímo ve firmě MAD. Všichni jsou tam neskutečně milí a ochotní. I když jsme přijeli téměř o dvě hodiny dříve (zřejmě chyba v komunikaci z naší strany), vyšli nám vstříct a za dvě hoďky nebylo o čem mluvit. Stihli jsme tak akorát obejít náměstí v Sobotě a dát si zde kafíčko a zmrzlinu. Těch 17 Euro není tak moc a za ušetření nervů to rozhodně stojí. A výsledek - ten je super - vzhled auta se neskutečně změnil a každý, kdo potahy dosud viděl, tak byl nadšený a nechtěl věřit, že to jsou potahy.

Ještě jsme si tam nechali udělat potahy na naši starou Felicii. Jsou to ty nejlevnější, typ Standard, kde je jednodušší střih, ale i přesto jsou vyrobené pro daný typ auta. Výběr látek na střed je sice omezený, ale dá se vybrat, okraje jsou vždy z autotextilu black. Látka je stejné síly a kvality jako na ty drahé potahy. Cena 1612,- Kč a výsledek je po instalaci taky dobrý. Sedí přesně a máme dojem, že i tyto potahy naši starou Feldu přežijí. Rozhodně i tyto "obyčejnější" potahy předčí kvalitou a provedením ty ze supermarketů.

Po zkušenostech s firmou MAD mohu všem tuto firmu jen doporučit, teď když vidíme výsledek, bychom už žádné jiné potahy nebrali. Je pravda, že jsou dražší, ale je to kvalita a perfektně odvedená práce.

A zde je výsledek:

Původní potah:

post-43023-087516100 1280930661_thumb.jp

Nové potahy od Madu:

post-43023-026445500 1280931323_thumb.jppost-43023-080324900 1280931453_thumb.jppost-43023-063969900 1280931613_thumb.jppost-43023-086358600 1280931756_thumb.jppost-43023-099175800 1280931871_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak uvažuji také o potazích od MADu.Mám ale světlý interiér a nevím co vybrat aby to sedělo.Když dám látkové tak mám strach že to bude stejné jako u sedaček.Stačí otevřít dveře když prší a jsou tam hned fleky.Co tedy použít na boky aby se fleky od vody nedělaly?Kdo má světlý interiér a potahy od MADu?

Prosil by jsem o nějaké foto.Je to opravdu těžké rozhodování. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Takže pro ty co nevědí jak si to sami objednat... Zavolejet na tohle číslo +420 582360035, zvedne to příjemná slečna...vy jí nadiktujete co si představujete... poslete ji mailem adresu a telefon...ona zpracuje objednavku posle vam fotky a zalohovou fakturu 1000 Kč...potvrdíte objednávku uhradíte fakturu a za 5 dní máte potahy doma :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

TO Amalka2009 user_popup.png

Potahy jsou krásné, ten ošklivý interiér Fabie to posunulo o dvě třídy výše (mimochodem přesto, že Škoda má problémy s prodejem Fábií, ani po faceliftu neudělala hezčí vnitřní kliky, na které snad nelze říci pěkné slovo - na pouti se dají sehnat hezčí)

Neuvedl jsi cenu za ty potahy z fotek a ještě bych se chtěl zeptat, zda je to opravdu pravá kůže nebo koženka (Leather look). díky.D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravým všetkych, chcel by som sa poradit.

Potahy od MADu uz mam doma, ako citam rozhodol som sa samovrazedne montovat potahy sam :). Predne sedadla by som chcel vybrat z auta, no nepadarilo sa mi nikde najst overeni postup. Myslim odpajanie baterie pre demontazou prednych sedadiel s airbagmi a naslednu montaz tak aby mi palubak nevyhadzoval chybu airbegov. Viete mi niekto poradit ? Ak to uz bolo spomenute, som slepy ale nenasiel som to.

Mam O2 FL 12/2010.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...