Přejít na obsah

Autopotahy od firmy MAD


baurak

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

No tak kluci konecne som objednal potahy od firmy MAD kombinacia leather look antracit a stredy z aston black vypadaju fakt super a to este niesu ani na aute ale ako citam ten navod budem mat co robit s ich nasadzovanim. lol

A to najlepsie az teraz, objednal som si ich v pondelok a vo stvrtok rano uz boli doma :palec2:

Cez vikend ich hadam nasadim a hodim sem fotky

Cena: 335 eur co je dost ale za tu kvalitu je primerana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přemýšlim, proč škodovka a nejen ona čalouní sedadla pokud nejsou v kůži a proč taková nabídka různých druhů a kombinací čalounění, když si na to stejně většina zákazníků koupí potahy ... i když s tou kůží, ani bych se nedivil, kdyby někdo dal potahy i na ní, přeci jenom, aby dlouho vydržela lol

Ne teď vážně, potahy se mi taky líbí, ale než kupovat sr..ky v globusu, který nesedí, to se na to z vysoka. Ty od MADu jsou tuze pěkný, ale dát toliko peněz za potahy, počkám až se sedačka prošoupe a pak na vrakáči seženu komplet sedačky a třeba po někom, kdo měl potahy :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako zase na druhou stranu kombinace s kůží či snad alcantarou je někde jinde, v tom s Tebou souhlasim, ty prachy taky vypadají jinak, dokonce si myslim že lepší investovat do takové, ale vkusné kombinace oproti celokoženým a to z důvodu toho, že černý sedadla v kůži se mi nelíbí, světlý se nehodí do intru bez světlýho intru a ten bych nechtěl zase udržovat a jediný hezký co škodovka nabízí jsou z RS s komplet interiérem, páč celek pěkně ladí. Vím, je to složitý, ale zase těch peněz ... opravdu mám priority kam strkat peníze někde jinde ... A teď do mě, svezte se, ale podokýkám, toť můj názor :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne spravim fotky este raz a poriadne digitalom aj zozadu

no a cena bola 335 eur co nieco malo ale za tu kvalitu a presnost to stoji a postovne plati firma MAD aspon ze to lebo potahy vazia 8 kg tak nechcem vediet kolko by stala posta :p

rozmyslam ze by som dal este tapacirung do koze antracit ale zalezi na cene foto dodam pocas vikendu cez tyzden auto odpociva pretoze chodim este len na strednu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako zase na druhou stranu kombinace s kůží či snad alcantarou je někde jinde, v tom s Tebou souhlasim, ty prachy taky vypadají jinak, dokonce si myslim že lepší investovat do takové, ale vkusné kombinace oproti celokoženým a to z důvodu toho, že černý sedadla v kůži se mi nelíbí, světlý se nehodí do intru bez světlýho intru a ten bych nechtěl zase udržovat a jediný hezký co škodovka nabízí jsou z RS s komplet interiérem, páč celek pěkně ladí. Vím, je to složitý, ale zase těch peněz ... opravdu mám priority kam strkat peníze někde jinde ... A teď do mě, svezte se, ale podokýkám, toť můj názor :prc:

moje řeč :palec2:

don galiba: to je polokůže. Ta se líbí i mě a pod zadkem se ti aspoň nevyblejská a nevytahá a bude furt vypadat pěkně. Celokůže pěkná nová ale po letech provozu vypadá tak nějak slizky. I má zkušenost se světlou. Tak a teď i do mě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne spravim fotky este raz a poriadne digitalom aj zozadu

no a cena bola 335 eur co nieco malo ale za tu kvalitu a presnost to stoji a postovne plati firma MAD aspon ze to lebo potahy vazia 8 kg tak nechcem vediet kolko by stala posta :p

rozmyslam ze by som dal este tapacirung do koze antracit ale zalezi na cene foto dodam pocas vikendu cez tyzden auto odpociva pretoze chodim este len na strednu :)

Super, diky

mam kozene recara z LCR ale nie su k tomu zadne sedacky

na http://auto.asp2.cz/default.aspx chcu za predelani zadnych cca 12t kc ... co je podla mna dooost vela

asi skusim tie kozene potahy do zadu aj ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...