Přejít na obsah

Autopotahy od firmy MAD


baurak

Doporučené příspěvky

Jojo přesně tak, to samé mi včera večer napsali taky. Jako kraj lze použít teda materiál Autotextil, nebo Leather Look. Osobně jdu do Autotextilu Antracit, vnitřek si nechám dát RS design Grey a nechám to obšít šedou nití (mám stříbrny auto s šedo-černou palubkou). Jsem zvědavej jak to dopadne - hodím sem pak fotky. Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Cawte panove , chcem sa spýtat , mate niekto s touto firmou nejake skúsenosti? http://www.abena-autopotahy.sk/index.html

...alebo s touto?

http://www.ak-autopotahy.sk/produkty.html

, ktore by ste doporucili?

....hm ...tu kazdy len Mad!!! možno robia kvalitne no jednanie maju pod uroven :( , a neviem sa rozhodnut kde objednať, a este aky material je najlepsi ...dikes panove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenašel jsem to tady, jen by mně zajímalo jak se firma vypořádala z bočním šitím potahu tak aby při havarii vystřelily boční airbagy za sedaček.Chci taky nové potahy ,ale ne na úkor bezpečnosti, nekoupil jsem si auto se 4 abych nakonec měl jen dva.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenašel jsem to tady, jen by mně zajímalo jak se firma vypořádala z bočním šitím potahu tak aby při havarii vystřelily boční airbagy za sedaček.Chci taky nové potahy ,ale ne na úkor bezpečnosti, nekoupil jsem si auto se 4 abych nakonec měl jen dva.Díky

Úplně bez problémů. Akorát, že když si je budeš objednávat, tak si jemusíš objednat pro auto s bočníma airbagama. A když se na ten potah potom podíváš, tak na něm musí být taková vysačka s nápisem airbag. A mám pocit, že na jejich stránkách sou i fotky toho, jak to vystřeluje.

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám potahy od Madu udělané ve stylu Fabia RS už od r.2002 a po prodeji Fabie jsem je přehodil do Octavie a spokojenost!

jamylsel že to je cz firma,ja tam volal a volal sem na slovensko :feve: Ale dal sem adresu a pošlou vrozník,snad v tom vzorníku najdu ty potahy na fabku rs ne?Aby nepřišli jenom latky jako maj v pobočkáš škoda auto,,,

Editováno: , autor: Pitbull88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, si tak říkám, co jiného čekáš za vzorník..určitě ti nepřijdou hotové potahy na zkoušku..prostě čekej odřezky látek..nic víc

to chápu ale jako bude tam odřezek látky z fabie rs???asi težko tak jak jim to mám vysvětlit co chci hm?? :help: a ješte ten znak na to višít

Editováno: , autor: Pitbull88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hoj kluci, mám problém. Dneska mi došly potahy a tak sem se do toho hned pustil. Sedák a opěradlo za řidičem docela v poho. Sedák za spolujezdcem taky v poho. Opěradlo okolo loketky už bylo docela na nervy. No a u loketky sem myslel, že zezelenám, ale je to. Přední loketka je asi krátká, páč tam moc nepasuje. Spolujezdcovo opěradlo, dole takovej ten zámek, bylo o prsty.

No a teď o co my vlastně jde: Když sem natáhl potah na sedák, tak nevím kudyma protáhnout ty napínací gumičky v předu. Pod plastem nebo přes? Protože přes se mi to vůbec nelíbí. Našel sem tady obě varianty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sedačky byly venku a je to tam. Dneska sem se koukl na to CD s videem montáže, jenomže jaksi zapomněli na OI a ta má ty plasty trochu jinak, ale mají to docela pěkně udělaný. Sedí to parádně. Akorát ještě dolatit díru kolem zadní loketky a bude to. Myslím, že to za ty peníze rozhodně stojí. :)

ozzy: Potah na zadní loketku sem dal tím suchým zipem nahoru (když je loketka sklopená dole). No a pak loketku dát tak 45° nahoru a silou provléct tek kus s dírou za loketkou. Díra potom sedne na ten kolík a nemusí se nic dávat dolů ;)

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...