Duben 27, 201510 r PistaTT: volant tímto způsobem držím, protože pak není problém prstama dosáhnout na pádla. Většinou používám režim normal. Ale když je vracečka, např. nájezd na dálnici nebo rychlostní silnici, tak už musím přehmátnout. 3 mi vyhovuje, režim sport tam kopne 2. Většinou v těchto případech vyhnu volič do prava, aby tam nechal 3, protože 4 řadí příliš brzo. No někdy zapomenu a pak potřebuju pádlo. Takže, jestli u RS otáčíte volantem míň, tak vám v tomto případě trochu závidím.
Duben 27, 201510 r mozes skusit tesne pred zakrutou padlami nastavit pozadovany prevodovy stupen a nemusis davat ruky dole z volantu, aby si radiacu paku hodil do manualneho modu... chvilu ti podrzi to co si si navolil a az potom sa vrati do automatickeho rezimu...
Duben 27, 201510 r Ano, to souhlasím. Tu páku dávám do manuálu občas jen kvůli tomu, že chci udržet aktuální převodový stupeň, když jsem před tím např. vyjížděl z kruhového objezdu a zrychluju. Prostě mi to příjde takto lepší, než za 2s zase podřazovat.
Květen 10, 201510 r OT: Všimli jste si taky, že na MS v hokeji měli na začátku obě RSa šedá kola Xtreme a teď má RSo v ČEZ Aréně stříbrná kola Trinity a to v O2 Aréně Xtreme v bílé barvě? Zajímavá změna, především ta nestandartní bílá barva na Xtremech.. Upraveno Květen 10, 201510 r od Allister
Květen 11, 201510 r Xtreme uz zase nejakou dobu v konfiguratoru u standardni RS jsou. Nicmene ty bile/stribrne z MS jsem jeste nikde nevidel...
Květen 11, 201510 r no super zrazu ich maju v ponuke a ked som ja mal o ne zaujmem ako by sa po nich zlahla zem
Květen 14, 201510 r Nápodobně :-)Ale třeba jich teď bude víc na second hand marketu - pár lidí jistě dojde na to, že 19" kola pro ně nejsou a budou shánět menší.
Květen 14, 201510 r Ani tie "18 gemini nie su spatne a myslim, ze co sa tyka toho na akych cestach jazdime (neviem ako vy v Cesku) no u nas je to katastrofa, tak to bude asi aj lepsia varianta mischicka : isto do nich pojdem , je vela peknych diskov ale tie "19 extreme sedia na rs asi najviac
Květen 14, 201510 r Plánuji teď objednávat RS230, až to půjde a zajímalo by mě jaké na to v prvovýrobě montují pneumatiky. Dokáže někdo říct? A ještě - když objednám 06 - 07/15 a dodání je za 4 měsíce (mi bylo řečeno) tak bude na zimních?
Květen 14, 201510 r Na tech 19" tam bude nejspis Pirelli P Zero nebo Continental Sport Contact nebo nejaky Dunlop
Květen 23, 201510 r Ahoj, chci se zeptat někde jsem na netu četl v nějaké diskusi, že prý se připravuje Octavia RS 4x4, ale prý by měla být pouze v dieselu. Neví o tom někdo něco? Popřípadě pokud je to pravda tak jestli opravdu pouze diesel, nebo se chystá i pro benzín. Díky za info
Květen 23, 201510 r No o tom jsem nic neslyšel.... ale každopádně v celém koncernu není možné koupit motor 2.0 TSI 162kW společně s pohonem 4x4. Nevím zda je to nějaké pravidlo nebo jen náhoda..... 4x4 je jen u silnějších verzí TSIček, např. 206kW atd. a nebo společně s TDI
Květen 26, 201510 r Omezení pouze na TDI je zatím nepotvrzené. Byla by to ovšem nejjednodušší varianta, jak 4x4 do RS dostat - 2.0TDI/135kW 4X4 už je u Scoutu i normálních výbav. Ale pouze s automatem. Podle posledního trendu nic nenaznačuje, že by si snad mohl zákazník koupit silnou motorizaci bez vnucení posraného automatu..
Květen 26, 201510 r Zdravím,nevěděl byste prosím někdo číslo kodu odstínu u ráfků Gemini black 7,5x18 z Challenge paketu ?
Květen 26, 201510 r že nato že to má najeto 2625tis/km že tomu dává Krásné se podívat na začátek a konec videa na ručičku paliva...8:20 to muselo přijít Upraveno Květen 26, 201510 r od Hurikan88
Květen 26, 201510 r Na to som tiež pozeral že prešiel asi tak 30km a 1/4 nádrže fuč a ešte keĎ zasvietila kontrolka dojazd 25km Aj tak si myslím, že je to paráda jak auto tak motor.
Květen 26, 201510 r 2600km máš dost najeto, běžně si lidi čipují auto při pár set km.... Upraveno Květen 26, 201510 r od kokta7
Květen 27, 201510 r S tou ručičkou bych to neviděl tak hrozně, nevím proč ale u OIII se mě zdá že první polovinu nádrže ručička padá pomaleji, ale jakmile přesáhne polovinu tak pak začne padat rychleji (asi gravitace :-D ). Takhle to znám u sebe, prvních 150 km se ručička skoro nehne a pak se rozběhne jak svině.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.