Přejít na obsah

Nefunkční budíky


bobo.sz

Doporučené příspěvky

poraďte stává se mi čím dál častěji, že mi spadnou ručičky ukazatelů teploty chladící směsi, palivoměr tachometra otáčkoměr. Při startování to vše naběhne jak má, ale jakmile naskočí motor a klíč je již v klidové poloze zase to vše spadne na nuly. NO JÁ UŽ NEVÍM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poraďte stává se mi čím dál častěji, že mi spadnou ručičky ukazatelů teploty chladící směsi, palivoměr tachometra otáčkoměr. Při startování to vše naběhne jak má, ale jakmile naskočí motor a klíč je již v klidové poloze zase to vše spadne na nuly. NO JÁ UŽ NEVÍM.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poraďte stává se mi čím dál častěji, že mi spadnou ručičky ukazatelů teploty chladící směsi, palivoměr tachometra otáčkoměr. Při startování to vše naběhne jak má, ale jakmile naskočí motor a klíč je již v klidové poloze zase to vše spadne na nuly. NO JÁ UŽ NEVÍM.

skus vlakno-http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=5243&st=0 mě to pomohlo a nestálo to nic lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě se chci zeptat jestli vám něco napoví, že když neukazují budíky a zapomenu vypnout světla nehouká ani akustická signalizace rozsvícených světel. Myslím že to by mělo být napojeno zrovna z toho ořechu pod spínačkou.

Máš tam studeňák,na tišťáku za budíkama,je tam nedokonalé chlazení.Později snad vyřešeno pasivním chladičem?Oprava tak na 30 min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj Chlapy chtel jsem se zeptat jak nastavit ručičkybudíkuod té doby co jsem si zmenil podsvícení tak sem nedokáal seštelovat ručičku na naftu a ani se mi při dojedu 60 km nerozvidila kontrolka a to se rozitila nekdy i na 80 dřiv ted ani prd,a druhá věc někdy dyž proturuju auto tak když dou otáčky nahoru tak někd škubne ručička. nevíte nekdo co s tim? dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastavit mechanicky a zkontrolovat VAGem v akčních členech

možná jsi některou ručičku moc přimáčkl a ted drhne

víš já dělal jiné podsvícení jen ručiček. mohl jsem něco posrat?

už jsem si sehnal vag a měl si pravdu. palivovou mam špatně nastavenou. jen mě děsí že dojezd mi stoupl je to náké rozhádané. nerad bych někde zustal že mi došla nafta mama 1.9 tdi 66kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ručičky na budíkách nefungují (neukazují) ani jedna, nevíte čím by to mohlo být? Jedná se o Octávii 1.6 rok výroby 98. Začalo to dělat jak se ochladilo. Někdy se to po zahřátí spraví, někdy ne. Pomozte prosím.

Hodně se na forum píše o padajících ručičkách a nefunkčních tachometrech a nikdo nechce poradit nebo chtějí peníze za opravu, tak to trochu popíši: po rozebrání tachomutru se vyndá ručička otáčkoměru(pozor na kalibraci) a ciferník, trochu se poodstrčí plast pod otáčkoměrem aby se nemusel vyndavat celý a v horní části mezi led jsou tři odpory které chtějí přeletovat (v té části je chladič a trpí to tam) někdy chce přeletovat i konektor u otáčkoměru přibližně uprostřed, řešil jsem to asi 3dny pod lupou a úspěch se doručil, může to být i jiná závada jak se píše na forum ale podle mě 99%, jsem z Chomutova z E7 tak jestli někdo potřebuje pomoci tak přijedte je to otázka hodinky. přeji úspěch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Hodně se na forum píše o padajících ručičkách a nefunkčních tachometrech a nikdo nechce poradit nebo chtějí peníze za opravu, tak to trochu popíši: po rozebrání tachomutru se vyndá ručička otáčkoměru(pozor na kalibraci) a ciferník, trochu se poodstrčí plast pod otáčkoměrem aby se nemusel vyndavat celý a v horní části mezi led jsou tři odpory které chtějí přeletovat (v té části je chladič a trpí to tam) někdy chce přeletovat i konektor u otáčkoměru přibližně uprostřed, řešil jsem to asi 3dny pod lupou a úspěch se doručil, může to být i jiná závada jak se píše na forum ale podle mě 99%, jsem z Chomutova z E7 tak jestli někdo potřebuje pomoci tak přijedte je to otázka hodinky. přeji úspěch

Konečně jeden rozumnej příspěvek...můžeš mi označit co myslííš na fotce? popřípade pokud by jsi mohl zaslat na email zdenek.stekl@seznam.cz díky

post-17302-0-09425500-1308260396_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravím spolubojovníci mám taký problem že som išiel menit žiarovku na tachometri tú čo signalizuje zapnuté svetlá a ked som to otvoril tak tam vlastne ani nebola tak som zohnal druhú dal som ju tam všetko som zapojil a zrazu budíky vôbec nejdú ani nesvietia, kontroloval som aj poistky tie boli OK, tak som skúsil tu žiarovku vybrat dal som to do pôvodného stavu a stále nejde neviete v čom by mohol byť problém ? Predtým budíky bezproblémovo išli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...