Přejít na obsah

Škoda Yeti facelift


Tygrik

Doporučené příspěvky

Beru to s rezervou. Ve Světu motorů byla před časem také možná podoba Yetíka a vypadal jinak. Psali, že by to mělo mít techniku ze Suzuki, se kterou VW spolupracuje nebo "spolupracuje" (podle posledních zpráv). Psali, že bude mít stálý pohon 4x4. Ale protože je Škodovka (tedy VW) tajemná jako hrad v Karpatech, nechám se překvapit. A třeba se nejdřív bude vyrábět v Indii nebo Číně jako Rapid. :kol-129:

P.S.: Chrudimák, není to stejný odkaz, jako můj třetí? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygříku máš pravdu, ale pochybuji, že by volkswagen nechal do svých vozů dávat 4x4 od jiné automobilky než svoji vlastní. Možná jen převezme myšlenku nebo nápad. Ale mohli by 4x4 v Yetíkovi zdokonalit a vylepšit. Aby se třeba dalo nastavit jaký náhon chci.

Prodloužená verze Yetiho se v číně bude vyrábět od roku 2013, ale to nemá nic společnýho s faceliftem nebo novým modelem.

Pro evropu se bude údajně vyrábět Rapid trošku jiný než pro Indii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Identický článek vyšel i v SM a v Autotipu. Ta stávající maska je daleko hezčí. I Artigas to potvrdil. A moje polovička taky říkala, že se jí ten nový facelift nelíbí. Navíc teď budu mžourat, co to jede do protivky: Rapid, Roomster, Fabia, Octávka či Yeti? kol119

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

hlavne keby po FL prestal vyzerat ako vychrtly boxer a pridal by som mu najma na objeme kufra ...

lebo s rezervou je to tragikomedia

 

a skor sa bojim ze facelift pokazi ten predok :(

 

 

Update: 

 

Img2166697_x.jpg

 

 

Img2166700_x.jpg

 

3.jpg

 

 

Zdroj: http://jokeforblog.blogspot.sk/2013/05/skoda-yeti-facelift-spy.html

 

este jeden :  http://db.auto.sohu.com/photo_1020/pic2166698.shtml

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

 O tom, že Yeti přijde o svůj charakteristický čumáček se mluví dlouho. Když vyšly články i v SM a Autotipu, kde novináři tvrdili, že viděli obrázky a že renderované fotky dělali grafici podle jejich instrukcí, zašel jsem si k psychoanalytikovi, pohovořil jsem si s ním o tom a zjistil, že problémy neexistují!   :D  Po svezení v nové Octavii, se mi moc líbil interiér a doufal jsem, že něco podobného bude i ve faceliftovaném Yetíkovi. Jak tak koukám, tak uvnitř to bude něco ala facelift Superb, jen drobné kosmetické úpravy, hlavně nový volant. :(         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...