Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kterou MOLku myslis? Jinak ja mam preferovat OMV mam na ni Routex kartu, mam ji i cestou, ale cena PHM je tam o korunu vyssi nez na Benzine na dalnici, coz mi prijde jako plejtvani... :(

 

U me kdyz to dobre dopadne tak v pondeli provizorni O2 a za 2-3 tydny O3 :) Uz stoji na salonu i na kolech, jen se doresuje leasing...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, myslivce si škrtám. je fajkt že i lift u O má kufr už tak velkej. A v podstatě ani u Rapida se mi s 3 členou rodinou a kočárkem zatím kufr nepovedlo narvat na 100% a to má taky nějakých 550 litrů myslím.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro VIF Meistry, lejete ho tam i když máte půlku nádrže a potřebujete dotankovat do plné? Jedu na dov, tak potřebuji dotankovat. Nebo čekáte opravdu na prázdnou nádrž? Clinta se neptám, ten jezdí pořád na prázdnou nádrž. Jen jestli se to promíchá, nebo mám dotankovat Optimal s adetivy a VIF řešit až příště při vyjetí nádrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji kokto, zachránil si mě, to bych normálně nevěděl. Musel bych s tím na MFF KU aby mi to tam spočítali. Ty jsi tak dobrej. :-) jde mi spíš o to jestli při tomto malém množství se to stihne promíchat. To není jen tak, to je alchymie, budu si muset sebou vzít odměrný válec, váhu a jiné záležitosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno Vietname!

 

Dneska výlety...Kost, Trosky, Prachovské skály. Tak kdyby někdo byl při cestě, můžeme pokecat ;) Stačí zavolat...

 

Má bejt luxusní počasíčko....

 

Přesně tam jsme byl na podzim. Všechny 3 místa v jednom dno. Na oběď skoč do Dětenic :-) Enjoy !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo, důležité je hlavně aby toho nebylo málo, i když Clint už te´d vlastně drží tu dietu ( na koleno a stejky už se nemůže ani podívat) tak je tojedno. K obědu si teď dává max. 250g šopského salátu s nízkotučným balkánským sýrem max. 10% v sušině. :kol-98:  

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...