Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Koukám, klint to sem nenapíše tak musím já :D Klint je hold věrnej fanatik ŠA a obhahuje jenom škodovku, to víme všichni(s pawoukem sme ho tajně kritizovali za tohle).

Dnes domlouval Tomášovi opravu O3 která má 5k km a padá do nouzáku=nemá vykon. 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, klint to sem nenapíše tak musím já :D Klint je hold věrnej fanatik ŠA a obhahuje jenom škodovku, to víme všichni(s pawoukem sme ho tajně kritizovali za tohle).

Dnes domlouval Tomášovi opravu O3 která má 5k km a padá do nouzáku=nemá vykon. 

Kdo to domlouval? Clint? Zlatej Rapid, hold O3 je novější model tedy bude o to víc "spolehlivější".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to domlouval? Clint? Zlatej Rapid, hold O3 je novější model tedy bude o to víc "spolehlivější".

 

 

Nenechte se zmýlit soudruzi ;)

 

Volal mi Tomiikk, scháněl telefon na Koktu, že mu tam něco blbě nakódoval, že mu nejede auto ;)

 

Každopádně na Kladně se na něj vyprdli a poslali ho někam, tak jsem mu to domluvil v Rakovníku, kam jezdím já na servis a zatím naprosto spokojený.

Špatně mu to řadilo a auto nemělo výkon. Nakonec mu kuna rozkousala hadici od turba. Opraveno hned, mohl být i u auta a držet šroubovák ;)

Tak jsem rád, že jsem mu pomohl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-47: to to se už těším na nové vlákno s postupným repasem!

No já právě na nějaký velký repasování nejsem, max tak rozleštit lak a jezdit.  :kol-28: 

Je mi ale jasný, že sehant něco pěkného moc nejde.

Tahle se mi líbí, ale čtyřkvalt jenom a to je hrozný s tím jet víc jak 80km/h.

http://auto.bazos.cz/inzerat/35117838/SKODA-120-L-perfektni-stav.php

A pak nejradši bych červenou. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosmane: ta zrcatka, to ma jak bydylka pro holuby. To zrcatko urazis a muzes si jit pro hypoteku, navic nechci videt vysku pojistneho, navic neni zrovna moc pojistoven co jsou ochotne takove auto pojistit. Ten majitel Bugati nasel pojistovnu az v Rakousku a plati milion rocne, to on s nim alespon jezdi, pac se s nim da jezdit. S timhle to fakt tak akorad za vylohu jako investicni zalezitost.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenechte se zmýlit soudruzi ;)

 

Volal mi Tomiikk, scháněl telefon na Koktu, že mu tam něco blbě nakódoval, že mu nejede auto ;)

 

Každopádně na Kladně se na něj vyprdli a poslali ho někam, tak jsem mu to domluvil v Rakovníku, kam jezdím já na servis a zatím naprosto spokojený.

Špatně mu to řadilo a auto nemělo výkon. Nakonec mu kuna rozkousala hadici od turba. Opraveno hned, mohl být i u auta a držet šroubovák ;)

Tak jsem rád, že jsem mu pomohl ;)

 

Jiříku, kam tam do Kladna jezdíš? Abych tam případně svoje spolužáky trošku "umravnil" a poučil :D

 

Jo, a pošli mi na sebe prosím do SZ číslo na mobil. Jsem myslel, že jej mám a nemám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...