Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

SEAT Pyramida u dálnice D1 v Průhonicích ;)

 

Hele, jak je možný, že se sem Hravec dostal?!?!? Za 1. má vlastní hernu a za druhý je přece z Asie, a to potřebuje povolení k psaní a vízum, aby mohly jeho znalosti a myšlenky opustit hermeticky uzavřený okruh Asie  :kol-46:

 

to je jednoduchý - viz ZDE - říká se tomu čestný host nebo atašé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám alke jeden odborný dotaz na odborníky, moja chce koupit synovi O I 1,6 77 kW - r.v. 2004 125 tis. km - co Vy jako odborníci na ten motor? kamoš zde navštěvující od PČR říkal, že u nich ve vozech O II jsou to držáky a nezmary ... ptrám se, protože o benzínu vím, je to, že se prodává na stejných benzínkách jako nafta...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

77KW?  Já ji měl (2005)  a mělo to 75KW ;), osmiventil 1,6 benzín.....motor držák a netrpěl poruchami, táhnul díky osmi ventilům lépe od spoda.

 

Hravec: čeče, zdá se mi to, nebo v té tabulce příspěvků-spamerů figurují stále stejná jména? :D :D

 

 

Jdu chrápat, dneska taky den :D...dobrou chlapi ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sluzebni o2 najeto 74tis asi 4 leta a sice motor drzi, nezere olej, ale na volnobeh otrasa celym autem, otacky kolisaj... druha sluzebni, stejna leta, z prahy do karlsruhe sezere 1 baleni oleje, tj 0.5l, zpatky to same, klepe autem min. Moje 1.4 taky uz lehce vibruje autem a otacky taky malinko kolisaj.... nvm nvm, ale zacinam mit na mpi spatny nazor

Lepsi je podivat se do sekce o1, tam bude relevantnejsi info

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni ,výrobci pocitacovych a serverových komponent SOU tak už lenívi, ze nejsou schopni nahrát novou verzi biosu v průběhu výroby. Takže jak matlak sem lital po firmě kdo ma starší verzi procesoru abych mohl upgradovat 30 základních desek do serveru a Pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není čas, po dvou měsících jsem se rozhodl umejt auto a silichromem přeblejsknout laufy ;)   Hlavně mě přinutil minule Pancho, jak kritizoval můj bordel a špinavé auto :D

 

Navíc zejtra jedu ke konkurenci do toho Seatu na tu Cupru, tak nemůžu přijet se špinavou kárkou ;), to dá Radiuse rozum....

 

Co je s Motosmanem? Dlouho se tu neukázal, neemigroval na Bahamy?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte az budes mit cernou metalizu, tak zjistis ze to nema smysl mit, ty vase bili a stribrny jsou zlaty :D, ale po tom co jsem to umyl, tak staci jen oprset a je to zase cisty, ten vosk v samponu k necemu bude a to auto se mi hnedka libi vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...