Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No tyhle hodnoty už beru a ne ty nesmysly, co tu někteří píšou. Samozřejmě, že si motor něco vezme a pokud bys jel ustáleně 170-180, určitě by průměrka čistě dálniční jízdy byla na osmi litrech minimálně ;). Čímž chci říct, že při ustálené rychlosti 150km/h se bude jen dálniční průměr pohybovat kolem sedmi litrů (to je přesně to, co mě zajímá) a chci to v následujích dnech sám s TDI vyzkoušet.

 

Sám jsem TDI měl (ještě 96KW 1,9) a sám vím, jakej byl můj dlouhodobej průměr a to už v té době kolovaly pohádky fórem.

 

Nicméně souhlasím s tebou, také jezdím pro radost (ne kvůli každé koruně), proto mám žravější TSI. ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tyhle hodnoty už beru a ne ty nesmysly, co tu někteří píšou. Samozřejmě, že si motor něco vezme a pokud bys jel ustáleně 170-180, určitě by průměrka čistě dálniční jízdy byla na osmi litrech minimálně ;). Čímž chci říct, že při ustálené rychlosti 150km/h se bude jen dálniční průměr pohybovat kolem sedmi litrů (to je přesně to, co mě zajímá) a chci to v následujích dnech sám s TDI vyzkoušet.

 

Sám jsem TDI měl (ještě 96KW 1,9) a sám vím, jakej byl můj dlouhodobej průměr a to už v té době kolovaly pohádky fórem.

 

Nicméně souhlasím s tebou, také jezdím pro radost (ne kvůli každé koruně), proto mám žravější TSI. ;)

Tak to je jasné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standa ale ma haldex, to je min 0,6 litru nahoru, ještě se navíc točí olej v dsg...

Hadat se nebudu radši, nemá to smysl...(psal sem tuším 6litru což bylo fakt reálné, s PD 2.0 o cca 0,5 vic)

Srovnavas jablka s melounem. Superb 1 1.9 Pd je jiný auto, než 2.0 cR v o2....

Sam si psal ze si mel s tím superbem problémy a neřešil si je, takže si klidně mohl mít i větší spotřebu než ostatní.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ono to je celkem jedno kolik auta žerou, stejně když je nádrž prázdná tak ji musím doplnit. Jinak o víkendu jsem si koupil dálniční známku  clintnuv sjezd abych auto konečně trochu vyzkoušel. Musím říci že jsem skoro celou cestu a to  i po Praze jej na automatiku tj. adaptab tempomat a držení v pruhu a ono to opravdu funguje na jedničku stačí jemně držet volant a auto to opravdu odjede a odřídí samo. Proto doporučuji při koupi nového auta tam tuto elektroniku namontovat opravdu se to vyplatí. Domnívám se že kdyby byla touto technikou vybavena většina aut tak bude i méně bouraček až na šílence. taky jsem zkoušel jet rychleji ale po 200 jsem to vzdal i když auto mělo ještě velkou rezervu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte ty jsi prostě usedlej notorickej benziňák... vývoj jde dopředu, tohle bude za chvíli všude, dokonce budeš mít i doma všechno s takovými displeji, prostě si na to musíš zvyknout, navíc je to hezky udělané, můžeš si to přizpůsobit podle sebe... K tomu palivu nemá cenu se vyjadřovat, prostě ty co nemá benzín nebereš jako auto... Počkej až Vám tam nacpou DPFka, budete v zase o krok pozadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-47:  Citigo je jasná volba... pomalu si na malé auto začínám zvykat... jsou v prdeli u mě na Octě všechny chladiče (vzduch, klima i intercooler)...  Tohle jsem přesně nechtěl, protože je to raketa a použité kupovat zrovna tohle nechci, použité bývají uvnitř zrezlé a nikdy nikdo neví, jestli náhodou taky nepoteče... :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...