Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

njn apr, ti tam po čipu narve 500 nm a říkají že je to ok :D u Golfa R to foukají z 300koní na 380koní :D a říkaj že je to ok :D asi hold ten golf r má spešl motor, vylítek, kvalitní písty, ojnice atd atd :D

 

jak můžeš vědět že má audi jinou?  v reálu jak vidíš na grafu to má 280nm, takže je to prostě jenom označení převodovky, nic víc to asi nemusí znamenat....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canbus ready znamena, z mas ledku a pred ni odpor + nekde bokem jeste bude velkej odpor a na nem se vari zbytek proudu, aby byla spotreba stejna jako se zarovkou, takze jen blazen by to koupil. Argument zivotnosti a teploty svetla me vubec netrapi, za cenu ledky mam 50 zarovicek a jestli je to svetlo bile nebo zlute, me fakt netankuje.

Hurikan:

Jenze tys mel poradny auto, ne rychlokvasku s usporama, on signalizaci praskleho svetla potrebuje, pac nikdy nevis :)

Dneska je to tedy v Revnicove od 17h?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr

Takze mas cervenou Nathalku, jeste mi rekni, mas v zadu nalepenou berusku nebo neco takoveho?

Prahy, u o1 jsem mel tez predni prahy plny hnoje, zadni neresim, tam byl plastovej naraznik.

Panove, jestli jste nachcipany, tak nikam nejezdete, nerad bych si krome plnyho zaludku odvezl i neco jineho.

Pawouk

Je nekde sraz?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusy, ten originál žádné odpory nemá v led SPZ, proto se to musí přizpůsobit diagnostikou.

jinak fotky nathálky jsou iluistrativní, psal jsem u toho, že to není naše, my máme tmavě modrou. Tedy beruška se nekoná. Problém ovšem vypadá stejně jak u modré, tak třeba červené.

Nahcípaný nejsem tak abych roznášel bacili, jen jsem lehce nachlazen asi, líbat se nebudeme myslím, leda bys přivezl svojí starou. :-)

 

Pawouku: No vidíš to nemám a pokud už tam je 1,13 tak to Brzo padne. Zkusím někde na pumpě vsadit při cestě. ještě, že Tě mám jinak bych o ty prachy přišel.

 

Ozi: nezapomeň prosím na vrcajk, něco  mi říká, že kokta nedorazí. jinak já bych nechtěl trápit své auto, přijedeš pro mě?

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakrys, ty jsi obchodnik s destem, to se muzem rovnou potkat v Revnicove na benzince :), ale chapu, tak hold se felda projede.

V tom obchodaku v 9 (21:00) zaviraj, nerad bych tam pak kolem pulnoci behal.

Jako se mi to uz stalo v Letnanech.

Uz abych vyrazil, pokusim se udrzet alespon tech 80 na dalnici, snad to da :D, za 800 dalnicka a za 300 prodaval falesnou.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...