Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A to ještě, kdybys přijel kinder kár, to by ti dávali u vchodu desetikorunu [emoji23]

K tomu tankování, plná nádrž je moc drahá :-)

no jasne, ale aspon ma na plnou nadrz, ty ne  :kol-46:

 

Dyt o3 ma tak mini nádrž :D

presne na to se ani neda jezdit snad

 

Pancho: To je zbytečné, Clint má svoje ruské počty v azbuce.  :kol-48:

No jinak se srazem uvidím co a jak bude, bohužel nám umřel předevčírem příbuzný, v pátek je pohřeb, tak uvidím co a jak, ale když nepřijedu, stejně to nikoho nebude trápit a Clinta už vůbec ne, bude všechny jen mrzet, že si nebudou moc poplivat na Rapida - co by maskota. Všichni na mě stejně serou, Pančo mi 2x zabouchl vraty před nosem, Clint už si našel nového kamaráda na střílení (prý neumím rusky a nepoužívám náboje typu Makarov). Hold doba je zlá. 

uprimnou soustrast, ale me bys chybel ;)

 

Včera jsem konečně vyřešil problém s předním naraznikem byl už hodně okaminkovanej tak jsem ho otřel o srnu a bude novej :-Dattachicon.gifDSC_0229.JPG

pekne si ji trefil teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint a Pawouk - Pawouk pouze za předpokladu, že ho neklepne z FII PD 1.4 TDi  :_icon_smich2:

 

Do soboty zatím neklepne - nechal jsem tu plečku kolegovi, a minimálně ještě do pátku budu jezdit s TSI. :kol-31:  V pátek se přesunu na své nové pracoviště a v pondělí si už budu muset poslechnout tu lahodnou tříválcovou pumpedieselovou symfonii.   :kol-34:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koho by to zajímalo, tak zde je krásné video z přepravy rotoru NT dílu Temelín ze Škodovky až do Temelína + konec videa z loňské odstávky, od vložení rotoru do turbiny až po její kompletní zavření (nyní jsme ve fáze, že dnes v noci se vkládají rotory do turbiny a do konce měsíce bude kompletně zavřeno)... 

 

http://technet.idnes.cz/vymena-turbin-jaderna-elektrarna-temelin-f1m-/tec_technika.aspx?c=A140910_204632_tec_technika_rja

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tedy předpokládal, že OIII je větší... nikdy jsem neměl přímé srovnání s Rapidem, uvnitř je OIII prostornější to je poznat, ale vnějškem je Rapid opravdu hoooodně podobný OIII... 

 

Žádnej KinderCar, musím se za posměšky Petrovi veřejně omluvit  :punk:

 

EDIT: ale jinak to nemění nic na tom, že je to hrozný auto  :kol-46:

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja ti chtel poklonkovat jaka je to frajerina ta tvoje prace, ale hovno. To mas za toho Rapida.

Presto, ze ja se nedal na strojarinu, mel jsem moznost, kdyz jsem ovsem videl huste pokreslene vykresy na A0 a abych kreslil hodinu jednu matku by me fakt nebavilo. [emoji3] No i tak muj prvni technicky vykres na SPS byla hridel. Takova mazanina ze bych se dnes zasmal. Za mne se kreslilo v zacatcich jeste ruco.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem to vyprstoval přes díru na tažné lano byla to fteřinaB-) attachicon.gifDSC_0233.JPG

Ještě trochu tempa a nikdo nic nepozná.:-D

napred mas nahlasit pojistku, i kdyz z havarka prijit o bonus nic moc, a pak opravovat ;)

 

Tak nějak nevím, ale při porovnání Rapida s OIII mi přijde minimální rozdíl v rozměrech... ANi jsem si nemyslel že by Rapid mohl velikostně konkurovat OIII...

jj, je to hodne podobne

mas aspon peknej vyhled na namesti? kdyz uz si ve VIP hotelu? :) proc nebydlite v zamecku? bys mohl chodit do prace pesky ;)

 

Ozi co si zas vymejslis, dovalis ve svem. Vozit se furt cizim - firemnim nebo s nekym a svoje auto nechat jako Carmarket umi kazdej. [emoji23]

Jinak uz to mas vyresene? Flojdi uzavreli pojistovna zacvakala?

flojdi neuzavreli a pojistovna odlozila platbu, od ctvrtka jsem to resil a dneska snad uspesne tak uvidime. nicmene se obavam, ze nestihnu auto vyzvednout a pojedu pro nej az pristi tyden, takze po srazu. a horsi je ze druhy auto mi ted sebrala segra, kterejm se vysypalo jejich a tretim jede pritulka do skoly, takze pak to vypada, ze nemam doma zadny auto na vikend  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...