Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Do jiznich cech jedu letos na dov, ve kterem ze si to meste?

je v Tyne nad Vltavou, neboli Kamenakov ;)

 

Neboj vše mám nahlášený oprava je naplánována a s tima bonusama to nebude tak horký.

Až půjde do servisu pelíšek od srny jde lehce zamáčknout zpátky ;-)

Tak to je spravny, tak to ma byt...

 

No ja kdyz nejake dostanu tak mi ukradnou kola a zase jsou vriti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte nějak se nemáš do aktualizace toho seznamu příchozích v SO na sraz. Kdybych náhodou přijel do té vaší knajpy ta o5 zavřená a jedinej účastník JÁ. Pak by nastalo peklo a Rambo je hovno. Masokombinát Lány (by vznikl) pak Masokombinát N.S. a pak Praha, páč Pražáky já přímo miluji.  :kol-48:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nejsem schopen poznat, kdo dorazí a kdo ne. Kokta je záludnej, někdy píše, že dorazí a nepřijede, někdy že ne a dorazí. A tak je to i s dalšími. Udělám rezervačku pro 15 lidí a uvidíme. A ty nespekuluj a doraž. Jestli nedáme 15 lidí, je to poslední ofiko sraz a budeme se sjíždět jenom na Čajích každej měsíc, beztak jezdí už jen naše elita. Ještě to probereme na srazu.

 

Jinak jsme s Pančákem v bilaterálních rozhovorech (na nejvyšší úrovni) navrhovali nějaké další akce, že bychom mohli někam společně vyrazit, třeba i přespat....

 

Co se týče našeho Čaje o páté, v květnu ho kvůli srazu vynecháme. V červnu bych ho uspořádal u mě doma, na zahrádce, sezení a stoly mám. Gril taky a tak ugrilujeme pár flákot a pokecáme venku. Pancho by když tak přitáhnul ještě svůj gril, aby to odsejpalo....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...