Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo s tebou je to tezky. Napriklad u Dacie se ti nelibi ten pocit, jedu v Dacii. Ale koupil sis mobil od Vodafonu. Coz je nejaka cina urcite - Doogee, THl apod. Napriklad na korejska auta tu nikdo nema kladny nazor, ale napriklad na korejsky Samsung tu takova zloba neni. A mam i pocit, ze zrovna Pancho (jako velky odpurce korejcu) ma Samsung. Ja zas takovy predsudky nenam. A co si o me myslej ostatni me netrapi. Mam svuj nazor a za nim si stojim, dokud mi ho nekdo nevyvrati (pripadne sam si ho nevyvratim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádiusi, Vodafone dělá ZTE, telefon se mi líbí, výbavou nikterak nezaostává za telefony v cenové kategorii kolem 12000,- a že nemám značkový mě netrápí, navíc vím, že pravidelně cca co 4 roky telefon obměňuji, takže na co vyhazovat peníze. Boty si taky koupím kvalitnější, hračky taky nekupuji nějaké na tržnici, Korejská auta já zrovna nehaním a třeba Hyundai i40 nebo i KIA proCeed se mi líbí, ale Dácii bych si koupit nešel. Jo kdyby stála nová 150000 možná bych šel na cenu do ní, ale třeba stejně tak bych si nekoupil Fabii, Citigo, nebo třeba Ford Fiesta. Prostě je to o pocitu v čem budeš trávit každý den nějaký čas, je to o výbavě, je to o vzhledu a sympatiích a ne jen o tom, že Dacia je nejlevnější...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi,já mám kladný názor na korejská auta :-),když mě občas veze bejvalka ve své i30,tak si někdy povzdechnu,že jsme si ji tenkrát taky nekoupili.Jinak měl jsem korejský S3 a spokojenost,teď mám čínský Huawei P8 a ještě větší spokojenost.Je to všechno jen o předsudku,neznalosti a někdy i hlouposti lidí :-)

Editováno: , autor: Sanek81
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádius. Já mám také názor. A je mi jedno co si myslí ostatní. A proc nemam rad korejský auta. Už sem to tam psal mockrát. A že mám mobil. To nám. C dneska není vyrobeno v cine. Ale záleží. Jaka značka a nebo třeba kopie. A upřímné. Další telefon nebude už Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sanku, ale nebudeš si přece kupovat něco, co se ti vůbec nelíbí ať je to třeba sebelepší... Šel by sis koupit místo Octavie třeba VW Pólo??? Asi ne, protože kdybys ho chtěl, tak ho máš a nemáš Octavii... To ale Rádius pořád nemůže pochopit, snaží se nás tu vnořit do svých teorií, ale v praxi jsou ty řeči naprosto zcestné. Než jezdit v novém autě, ke kterému nebudu mít žádný vztah, to radši staré auto, ve kterém je mi dobře a že kterého mám radost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, musím se Stringem souhlasit. I já jsem toho Rapida kupoval, protože se mi prostě líbil. stále se mi líbí designem, jak z venku, tak zevnitř a nebýt to kostitřas (což jsou dnes bohužel i Octávie) a nemít tolik závad a poruch ( i když frekvence poruch se výrazně snížila) byl bych nadmíru spokojen i vzhledem k ceně, za kterou jsem ho tehdá koupil. Tehdá nebyla příznivější volba poměr cena - výkon. Přesto u aut je nižší střední a nižší třídy je to vždy o kompromisech ať člověk chce nebo ne.

Mně se líbí ta RAMKA třeba a proč bych jí bral i když vím že to auto člověk prostě nevyužije, je drahé, drahý provoz, velké, do města nepraktické atd? Prostě protože se mi líbí a vo tom to je. Auta se kupují i srdcem. Clint taky tu svou O3 bude velebit i kdyby se mu rozsypala pod zadkem. Někdo vyhodí 4 miliony za mrńavej spor´ták, se kterým se stejně nikde pořádně nesveze, to zase jsou pro mě vyhozené peníze.   

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je nějaké mrtvo, ale koukám, že Pawouk se tu zase pohybuje, což je dobře [emoji106]

Chlapci, všichni tu máte chytré mobily (až na zmíněného Pawouka) potřebuju poradit, jestli někdo nevíte o dobré aplikaci na Android, která umí vyhledat případně ztraceny telefon. Zkoušel jsem Avast a teď CM security a obojí to přes PC najde, ale vadí mi, že mi to pořád cpe další věci jako čistič paměti, nějaké FB aktivity, pořád to otravuje s čištěním RAM atd. (Antivirus by mi samotný nevadil)... Díky za případně tipy[emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádiusi, Vodafone dělá ZTE, telefon se mi líbí, výbavou nikterak nezaostává za telefony v cenové kategorii kolem 12000,- a že nemám značkový mě netrápí, navíc vím, že pravidelně cca co 4 roky telefon obměňuji, takže na co vyhazovat peníze. Boty si taky koupím kvalitnější, hračky taky nekupuji nějaké na tržnici, Korejská auta já zrovna nehaním a třeba Hyundai i40 nebo i KIA proCeed se mi líbí, ale Dácii bych si koupit nešel. Jo kdyby stála nová 150000 možná bych šel na cenu do ní, ale třeba stejně tak bych si nekoupil Fabii, Citigo, nebo třeba Ford Fiesta. Prostě je to o pocitu v čem budeš trávit každý den nějaký čas, je to o výbavě, je to o vzhledu a sympatiích a ne jen o tom, že Dacia je nejlevnější...

No dle toho cos predtim hlasal, tak ikdyby Dacie byla klon Octavie, tak bys do ni nesel, protoze je to Dacie. Uprimne ZTE vubec neznam, vzpominam ze to existuje, ale absolutne si pod pojmem nic nepredstavim.

Radiusi,já mám kladný názor na korejská auta :-),když mě občas veze bejvalka ve své i30,tak si někdy povzdechnu,že jsme si ji tenkrát taky nekoupili.Jinak měl jsem korejský S3 a spokojenost,teď mám čínský Huawei P8 a ještě větší spokojenost.Je to všechno jen o předsudku,neznalosti a někdy i hlouposti lidí :-)

Tak.

Rádius. Já mám také názor. A je mi jedno co si myslí ostatní. A proc nemam rad korejský auta. Už sem to tam psal mockrát. A že mám mobil. To nám. C dneska není vyrobeno v cine. Ale záleží. Jaka značka a nebo třeba kopie. A upřímné. Další telefon nebude už Samsung.

Ja narazel na to, ze kdyz mluvis o Hyundai, tak nemluvis ani o nespolehlivosti nebo designu auta nebo necem jinem, vzdy mluvis hlavne - korejska auta. Pak pravda mluvis o agresivni reklame a narocne opravitelnosti. Coz reklama je pouze subjektivni dojem, v kazde reklame je nas prostredek ve zlute lahvi o 80% lepsi, nez druhy neprodavanejsi v lahvi bile. A to mas i u prasku na prani, majolky, vsechny reklamy. Takze to u me pada a u opravitelnosti nemam nazor, spis nemam negativni postoj. V rodine jedou pres 20let Peugeoty (rika se o PSA to same) a vzdy nebyl s opravama problem. Samsung ma velice dobre mobily, ale 1) nesmis provadet aktualizace OS jako první a po vydani nastupce telefonu nesmis aktualizace delat uz vubec (max nejdriv konzultace s googlem) - tim docilis toho, ze ti mobil pujde svizne leta. Je to spatna rada mit deravy OS, ale ja radsi budu mit deravej system, nez linou nepouzitelnou pip, kterou jsem mel 3 roky. Za dalsi vyrobce stejne jen posle pomalej system, tim si zajisti prisun penez za nastupce, a pak uz dal telefon nezaplatuje, vysledek deravosti je temer stejny a nekdy na chlup stejny. 2) zakazat/odinstalovat veskery predinstalovany malvare; plnou cistotu zaruci az root (coz jiz porusujes podminky vyrobce). 3) zakazat touchwiz (dobrej je napr. Nova launcher)

Mile me prekvapil onen Doogee - cisty os a Xiaomi Redmi 2 je take vpoho.

Sanku, ale nebudeš si přece kupovat něco, co se ti vůbec nelíbí ať je to třeba sebelepší... Šel by sis koupit místo Octavie třeba VW Pólo??? Asi ne, protože kdybys ho chtěl, tak ho máš a nemáš Octavii... To ale Rádius pořád nemůže pochopit, snaží se nás tu vnořit do svých teorií, ale v praxi jsou ty řeči naprosto zcestné. Než jezdit v novém autě, ke kterému nebudu mít žádný vztah, to radši staré auto, ve kterém je mi dobře a že kterého mám radost...

Polo jiz neni Octavie, kdybys mluvil o Octavii a Golfu, tak ja bych se rozhodoval a dnes bych sel do Golfu. Ale Octavie by mohla vyhrat pomerem vykonu a ceny (coz u 02 byl ten pomer horsi nez u Golfu, takze by vyhral i tak Golf; u 03 jsem jiz srovnani neprovadel). A pokud vim, tak o konkretnim typu vozu jsme se nebavili, pouze o znacce, takze to otacis. A te posledni vete rozumim, ale pak si nestezuj, ze nemas. Je to o kompromisu a kdyz nechces slevit, tak nechces, tomu rozumim. A ted mluvim treba o vybavenem fungl aute znacky x a typove podobnem znacky y, ale rok starem se stejnou vybavou a stejnou cenou. O tom tu ja celou dobu mluvim. Nenutim cloveku co chce dodavku Smarta.

Tak jsem dneska slyšel, že VW bude svolávat dodávky. Prý stačí zmáčknout dálku a sama nastartuje. Bohužel i když mají zařazeno. Asi nová vlastnost...

Jo je toho plnej net :D

Tady je nějaké mrtvo, ale koukám, že Pawouk se tu zase pohybuje, což je dobře [emoji106]

Chlapci, všichni tu máte chytré mobily (až na zmíněného Pawouka) potřebuju poradit, jestli někdo nevíte o dobré aplikaci na Android, která umí vyhledat případně ztraceny telefon. Zkoušel jsem Avast a teď CM security a obojí to přes PC najde, ale vadí mi, že mi to pořád cpe další věci jako čistič paměti, nějaké FB aktivity, pořád to otravuje s čištěním RAM atd. (Antivirus by mi samotný nevadil)... Díky za případně tipy[emoji6]

Android to ma v zakladu, netreba nic instalovat. Kdysi jsem to zkousel a nejak to fungovalo. Kouknu kde to je, ale jak presne se to pouziva vi google.

http://www.autorevue.cz/mestska-policie-praha-si-prevzala-prvni-nove-vozy-hyundai-i30-kombi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, obcas to protahnout + VIF.

Proc znamku. Ja uz mam novou od prosince nevylepenou. Stejne jako NBU cekaji spolu v policce na vhodny okamzik. NBU zarovka mi co nevidet praskne a znamku vylepim v nedeli.

Jinak jsem zu nebyl prozoze nam od rana nesla v praci elektrika. Tak jsem cekal do obeda a jel domu. Neslo o to ze jsem nic neudelal a termin je zitra, ale o to ze jsem se nemohl dostat na skodahome a FB. Ani mobily nefachaly. Pulka okoli Varu od vcera 23h prozatim bez elektriky. Se mi v praci zkazi v lednici ten jogurt. [emoji1] Ted uz jsem doma a dam si po narocnem dni dvacet.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...