Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

TDI, auto za 600 hadru, nedavno se dusoval jak si koupi co chce a tady nema na dalnicni znamku za 1500 kc, kterou zrovna on vyuziva mozna z nas ze vsech nejvic. Tedy mozna si koupis co chces, ale na ukor ceho, doma jedi suchy chleba nebo prosla jidla v akci z Peny. [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak stryc se zblaznil, ted jsem s nim mluvil. Se do tech 4kolek zblaznil. Vraci tu co si koupil a bere Can Am 1000. 82 HP. Zitra si pro ni jde. Tak se u nej asi stavim. Cenu nebudu radeji ani uvadet. Ja tomu tolik nerozumim, ale udajne Can Am jsou neco jako Mercedes u osobaku.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pane jo,aby ti neodpadl motor :D

 

Na Koktu už sem začal vybírat ;)   Nic velkého, pár karafiátů a macešek. Na nápisu a zda mu k tomu dáme i torzo volantu....tak to se ještě musíme poradit na srazu ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo. Tohle mi jako silnicni neprijde. I kdyz nepochybuji ze by to po silnici nejezdilo.

http://www.shopatv.cz/kategorie/ctyrkolky-atv-utv/can-am/outlander/can-am-outlander-max-1000-xt-p/

No tak názvy jsou zavádějící, já mluvil o tomto:

Can-Am_Spyder_F3_4.jpg

Taky je to Can-am (spider)

Nejel jsem na tom, ale seděl a je v tom motor tuším taky 1000ccm laděný co si vzpomínám od Kavasaki...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda za ni tolik. Presto kolem tech 400 to bude. Jinak pokud neco kupujes na firmu je to trochu jine nez kdyz to kupuje obycejny smrtelnik. Tedy si hned odecti DPH a zbytek si odepise do par let. A tedy diky vyssim odpisum zaplati mene dani statu ze. Co by sis vybral ty. Koupil 4kolku nebo ty prachy dal na danich statu [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo. Tomu jedno kolo chybi ne?. Ale nazev neni zavadejici. Je to stejna firma. Vyrabi jeste skutry vodni atd.

V te ctyrkolce je motor Rotax V-Twin, dvouvalec primo od Cam-Am vyvijeny v Kanade. Can -Am je totiz kanadska znacka.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo. Tomu jedno kolo chybi ne?. Ale nazev neni zavadejici. Je to stejna firma. Vyrabi jeste skutry vodni atd.

Jo jo, je to tříkolka, ale prej to jede brutálně. Jako sedí se v tom nádherně, takové polo SED, výhřev všude, rádio tam jde dát, je to pecka a prej to litá neskutečně. Má to hafo stabilizací, abys to udržel na silnici v těch rychlostech, dá se to i úplně všechno vypnout. No je to fakt krásný a na motorku to má "veliký" kufr vpředu na 2 helmy a batoh, takže povedená hračka, akorát je to cena jako za pěkné auto...

Ale tak to je i za tu čtyřkolku. Asi to bude stejnej motor, jenom zpřevodovanej víc do síly než rychlosti...

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To souhlas, presto on zaplati i tak rocne statu tolik co ty nezaplatis za 10 let. No a kdyz marodi dostane od statu hovno. Naopak zamestnava 8 lidi. Sam je v praci v podstate 24h denne, nikdy nema klid jako ty nebo ja po zabouchnuti dveri v praci. Dovolenou delsi jak 5 dni nemel roky atd. atd.. Ver ze nic neni zadarmo a vse je neco za neco a ja bych s nim nemenil ani za nic. Ono kdyz clovek vidi A je treba videt i B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna dovolenou a klid po skončení "oficiální" pracovní doby u mě taky není a dovolenou, tu jsem měl naposledy podle svých představ asi před 5ti lety... Ono to je i o tom, jestli chceš nebo nechceš zaplatit ten klid. Strýc má firmu a vydělává fakt dobře, ale nechce platit za ženskou v kanceláři, tak tam dře sám. Já mít ty prachy, posadím tam bábu, zaučím jí, dám ji 20t měsíčně a jednou dvakrát denně ji zkontroluju a měl bych klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...