Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No a co má být? Škoda je přece také koncern VW a kvalitou je někde jinde, než třeba Audi.  :kol-28:  Zimní Nokiany mám na Astře, teď už se na nich dá jezdit, ale prvních minimálně tisíc km to bylo za vlhka o hubu, klouzalo to na nich skoro jako na ledě. Jsou ale zhruba od 80 km/h hlučné - mají takový divný hrubý zvuk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám teď zimní Barumy a jsou uplně v pohodě, tak snad letní horší nebudou.

 

Continentaly jsem měl na OII a byly hned v hajzlu....Ty Barumy jsou asi měkčí než ty moje Potenzy, tak se asi také sjedou dříve, ale zase za tu cenu. Nechci dávat za pneumatiky majlant, když vlastnosti nějakých lepších stejně nevyužuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barumky tak na Fabii. Na Octu bych je už nekoupil. U mě je jedničkou Continental.

tak si kup continental sportkontakt 5 a už favorit nebude :D horší gumy sem nezažil.

zlaté conti 2 co dávali na oktavie 2.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná, že za běžné jízdy nevyužiješ, ale za kritické situace to může být fatální rozdíl. Continentaly mám už na několikátém autě a snad kromě lehce zvýšené hlučnosti proti nim nemůžu říct ani popel. Mimochodem, na Octě na nich (SportContact 2) mám už 56 tkm... a ještě je tam dostatečná rezerva hloubky dezénu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi jezdíš po krásnejch cestách :D  tady u nás mají policajti samé párty na silnicích, když mě včera po druhé měřili horský výdech, tak sem se jich ptal jestli trošku uvažují, když foukám po druhý za hodinu :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, hlavně, že je to cool... Všechno umělé, nepřirozené.

Na octaviaclubu si milos koupil tu sedou o3 rs a dal tam video. Vsichni jakej to ma zvuk a ja se tam v diskuzi mlatil smichy.

Zapne se to vzdy kdyz prepnes na rezim sport nebo cupra. Demence! Jeste ze mam kabel a da se to vypnout.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luxus? Spíš hnus, luxus vypadá jinak. :kol-31:

 

Na octaviaclubu si milos koupil tu sedou o3 rs a dal tam video. Vsichni jakej to ma zvuk a ja se tam v diskuzi mlatil smichy.
Zapne se to vzdy kdyz prepnes na rezim sport nebo cupra. Demence! Jeste ze mam kabel a da se to vypnout.

 

Lidi jsou úplně zmagořený - namísto toho, aby s moderní technikou šla kvalita a vývoj dopředu, jde to do háje. Viz zvuk očesaných mp3 vs CD (případně vinyl), trapně "kvalitní" fotky z mobilů vs spousta výborných digitálních foťáků, umělý zvuk motoru vs skutečný sportovní sound... Ale jak je vidět, těm joudům to nevadí a ještě se tím chlubí. :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě na to poukazuji - že dnes je mnoho možností to dělat na relativně kvalitní úrovni a ani to nemusí stát mnoho peněz. Když dnes slyším ty mladý, jak nahlas vyhrávají z mobilu s naprosto šíleným zvukem a myslí si, kdoví jak nejsou cool, jdu do kolen. A právě tito jsou další potencionální zákazníci podobných nesmyslů - jim to ani nepřijde divné.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...