Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mám pár oblíbených zatáček kde se to nebojím říznout není jich moc ale bylo by mě líto o tohle přijít protože tet na zimních je to nuda.

Chtělo by to aby je strejda Clint koupil první :-D a já se projel na čaji v březnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte ono to docela poznat je někdy když přijde krizovka, nebo když máš opravdu nějaký úsek naježděný a jsi zvyklý ho opravdu jet na pilu a najednou to nejde... Na dálnici to nepoznáš a na běžné jízdě taky ne, jde o pár okamžiků a to někteří opravdu tak daleko nikdy nezajdou, aby ty rozdíly poznaly. Proto vyvstává otázka, jestli se na těchto pár situací oplatí přeplatit lepší gumy, nebo se na to dotyčný vykašle a tyhle okamžiky oželí [emoji6]

Koukám že TapaTalk už jede jak má...

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mám takový dotaz. Proč mám na TapaTalku vidět ikonku jako na fóru v PC ale když koukám na přehled vláken kde jsem psal, tak tam ikonku nemám. A třeba Pancho ji tady ve vlákně na TapaTalku vidět nemá, ale když vyjedu z vlákna a koukám na přehled zpráv, tak jeho ikonku jako má nastavenou na fóru vidím... Nevíte někdo čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte myslet není vědět ,závodník nejsem ale když ta barumka bude klouzat tak to poznám.

Stringo to popisuje dobře tet se už jen rozhodnout  a nebo risknout že barumky budou dobrý.

Pancho a Kokta jedou uplně jinou ligu ale moc pěkný gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mám takový dotaz. Proč mám na TapaTalku vidět ikonku jako na fóru v PC ale když koukám na přehled vláken kde jsem psal, tak tam ikonku nemám. A třeba Pancho ji tady ve vlákně na TapaTalku vidět nemá, ale když vyjedu z vlákna a koukám na přehled zpráv, tak jeho ikonku jako má nastavenou na fóru vidím... Nevíte někdo čím to je?

Jak jsi psal, tvoje problemy bych chtel mit :). Tapatalk ma funkci na setreni netu, ta mimo jine skryva avatary treba. Muze to byt tedy to a nebo je v tom chyba.

Od doby co TT ma nakupy v aplikaci, tak jsem neaktualizoval, je tam nejaka zmena? Urcite se zobrazujou reklamy.

Tak mě ty gumy kup já ti půjčím chrochtu na víkend. :kol-48:

No a pak bys musel menit spojku, brzdy a motor :D. Z gum by za vikend taky moc nezbylo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Fiat se akorát ještě nedostalo tak má čas něco řešit. Už na začátku DieselGate mi bylo divné že VW nikdo z ostatních automobilek nejde po krku, nikdo téhle situace nevyužil ke konkurenčnímu boji, dokonce ani slavná Hyundai, která v každé nové televizní reklamě do Škodovky šla. Jedou v tom více či méně úplně všichni, protože snížení emisí a zvýšení výkonu k sobě nejde a ten trend downsizing s růstem výkonu se někde projevit musí...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ty Barumáky special ultra curve objednal :D   A cena 6300 s dopravou za komplet obutí ;)

 

Říkám si lepší nepokoušet ty moje trvdé vojeté Potenzy, jsou už prakticky na rysce. Možná je dám Koktovi za litr k dojetí na okruhu ;) Může na nich zkoušet burnout

 

https://www.youtube.com/watch?v=L_XPojEjebg

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, mam doma 15tky sjety letní, nechces Kokto?

Stringo,

To je urcite pravda, ale VV to delal moc okate. Pokud ma motor jiny rezim v testu a jiny na silnici, tak je to poruseni pravidel. Pokud ale Renault fungoval a mel patricne emise v rozmezi patricnych teplot, tak je to ale OK. Kdyz mas dany pri jakych teplotach se to meri a v realu se auto chova pri techto teplotach stejne jako na testu emisi, tak je to podle me ok. To ze mimo rozsah techto teplot se auto chova jinak, je naprosto v poradku. Co zakon nezakazuje, neni pak poruseni. Zkouska emisi ma jasne psana pravidla. Mimochodem VV zahriva katak jak blazen pri určitých venkovnich teplotách, kupodivu pri kladnych, když je chladno tak ne. Uz vis proc? Clint by ti vyprávěl, jak mu ta 1.8 prskala, jakmile se ale katak ohral, auto k nerozeznani.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No VV zjistoval jestli je na mereni emisi. Jine automobilky udajne zjistuji, jestli na mereni nejsou. Oboji mi prijde spatne, ale jak říkám, pokud jsou dany pravidla a mimo tyto pravidla se auto chova jak chce, tak je to OK, zakazany to neni.

Moto otazka,

Jak je to s predjetim auta s pravem prednosti v jizde? Typicky: plouzeji se hasici a blikaj modre, muzes je predjet? Blikajici sanita na jizni spojce jede tachometrovych 80, evidentne je nejpomalejsi. Lze tato auta predjet?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...