Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hledas novou? Nechces koupit tu moji? Je na prodej... :-)

A co prodavas?

moje je taky na prodej, kdybys radiusi chtěl. lehce zajetá, jede jak dábel, žere sotva 7 litru (teda když jedeš stále 100km/h)

velky brzdy, výbava o které se ti zdá. Bílá barva = modní trend. modní korejské tvary ke kterým máš blízko. ještě si můžeš odečíst DPH.

Bez urazky, ale za bilou bych se stydel, kor za eleganci a vys. Mit na tak drahé auto a nemit na metalizu... Ja ani na tource nechtel nemetalickou barvu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše stringo, bílá je furt v modě. a když sem to kupoval 6 měsíců jeté, tak si těžko vybereš barvu.

 

 

dyt to je slabý jak O3 RS :D

 

M2 se strašně povedla.

post-78913-0-72865500-1461227436_thumb.j

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni více či méně podvádějí, to snad muselo být jasné každému, když po provalení u VW nezačal žádný boj od ostatních automobilek... Kdyby v tom nejeli, byla by hned nová kampaň u všech ostatních kde by to koncernu dali pěkně sežrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o penězích, bílá je zase v kurzu, barvy se točí pořád dokola...

Myslis? Videl jsi vicekrat v zivote napriklad specialni lakovani na nejake Skodovce? Ja jestli bych to spocital na prstech rukou.

Nerikam ze je bila špatná, rikam ze pro me neni dost dobra (obecne nemam rad nemetalicky barvy, spíše bych snesl tmavsi nez svetlejsi) a co je a nebo neni v kurzu je mi uplne sumak, jsem praktik.

Moji O2 Combi L&K (vice v mém tématu)

Jo tak to ne, LaK je lapka na zlodeje. Jednu Oktu mi vykradali (stara), novou corli celou.

PS, ale rad bych pak nasral Clinta, ze ma jen socku Elegancku :D.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tmava je nejhorsi. Ano tmave jsou krasne barvy a maji hloubku. Ale svetlejsi metly jsou zase nejlepsi na udrzbu. Sam jsem v tomto smeru s Denim spokojen jako jeste nikdy s zadnym lakem. Spina na tom neni videt atd. Bila je ovsem vyjimka, na te je videt uplne vsechno jako na cerne, jen mikroskrabance mozna mene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černá je mnohem horší. Čekal jsem tu bílou hodně háklivou, ale ještě to jde. Zase je pěkná umytá a na silnici je vidět. Stříbrná se při opravě blbě trefuje odstín, to mi potvrdili i v lakovně. Ale na údržbu je super, zrovna tak Sahara metla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...